https://www.alibaba33.com/
Jaunesniojo PHP programuotojo darbo skelbimas

Jaunesniojo PHP programuotojo darbo skelbimas

Ši vieta yra skirta tau, jeigu nori suformuoti visai karjerai praversiančius teisingus įgūdžius ir požiūrį į programavimą, išmokti PHP programavimo kalbos subtilybių ir įgauti praktinės patirties. Darbas tau patiks, jeigu nepatinka vidutiniškumas, keli sau aukštus standartus, nori mokytis. Visu kitu pasirūpinsime mes!

Darbo metu įgausi žinių praversiančių visą karjerą, išmoksi dirbti pagal procesus, eksponentiškai įgysi naujų žinių ir gausi už tai atitinkamą atlygį! Atlyginimas naujiems darbuotojams peržiūrimas kas pora mėnesių! Pasitenkinimas matant gerėjančius mūsų klientų rezultatus kiekvieną mėnesį!

El. parduotuvių kūrimas, palaikymas, tobulinimas su PrestaShop el. komercijos sistema paremta PHP, CSS, JS Symfony, HTML, Bootstrap, Smarty, Twig technologijomis.

KAIP ATRODYS TAVO DARBO DIENA?

 • Atliksi lengvesnius programavimo darbus modifikuodamas esamas el. parduotuves;
 • Atliksi palaikymo, naujinimo, koregavimo darbus, aiškindamasis sistemingas technines klaidas bei testuodamas jau sukurtą programinę įrangą;
 • Kursi savarankiškus modulius integruojančius į PrestaShop sistemą, pritaikysi dizainą ir jo pakeitimus pagal kliento poreikius;
 • Naudosi GIT versijavimo sistemą bei ASANA projektų valdymo sistemą komunikavimui.

Darbo metu įgausi žinių praversiančių visą karjerą, išmoksi dirbti pagal procesus, eksponentiškai įgysi naujų žinių ir gausi už tai atitinkamą atlygį! Atlyginimas naujiems darbuotojams peržiūrimas kas pora mėnesių! Pasitenkinimas matant gerėjančius mūsų klientų rezultatus kiekvieną mėnesį!

TIKIMĖS, KAD TU:

 • Turi išsilavinimą IT programavimo srityje;
 • Esi paskutinių kursų studentas (-ė) arba turi patirties programuojant;
 • Supranti, kas yra objektinis programavimas;
 • Tau nesvetimos šios interneto technologijos: CSS / HTML / JS;
 • Esi susiduręs (-usi) su GIT / Bitbucket;
 • Gebi savarankiškai planuoti darbo dieną ir atlieki užduotis iki galo;
 • Gebi komunikuoti anglų kalba;
 • Esi linkęs (-usi) tobulėti, atkaklus (-i), moki dirbti komandoje ir savarankiškai.

PRIVALUMU LAIKYSIME, JEIGU:

 • Išmanai ir turi patirties dirbant su Symfony, Twig ar Smarty;
 • Supranti projektų valdymo metodą AGILE;
 • Išmanai PrestaShop arba turi patirties su kitomis panašiomis sistemomis.

SIEKIANT GERIAUSIŲ RAZULTATŲ SIŪLOME:

 • 3 savaičių intensyvius kursus žinių įgijimui jau darbo metu;
 • Aiškų, kartu su tavimi suderintą, karjeros įmonėje kelią;
 • Stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro;
 • Nemokamus užkandžius, kavą ir energetinius gėrimus;
 • Nuolatinius team-building, pasiplaukiojimus kateriais vasarą, wakboard’inimą nemokamai, filmus, kartingus ir kitas pramogas drauge;
 • Kassavaitinius pietus su kolegomis;
 • Draugišką kolektyvą;
 • Išskirtinį požiūrį į programinio kodo kokybę.

ATLYGINIMAS:

800-2000 €/mėn. į rankas.

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

ASMENINIS VADOVO KVIETIMAS

 

KAIP ATRODO MŪSŲ TEAMBUILDING?

 

KAIP ATRODO GYVENIMAS MŪSŲ ĮMONĖJE? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ĮMONĖS PRISTATYMAS:

PrestaRock – tai el. komercijos profesionalai, kurie įmonėms kurios jau turi el. Parduotuvę padeda tinkamai ją prižiūrėti, tobulinti ir uždirbti daugiau, o tiems, kurie nori tik susikurti el. parduotuvę padeda tai padaryti teisingai ir nesuklysti.

Mes esame išskirtinai techniškai orientuota įmonė, kurios duona yra programavimas ir tiek, kiek jis yra kokybiškas.

Aš pats dirbu jau 10 metų, įmonė dirba 5 metus. Mūsų išskirtinis bruožas yra tas, kad būdami sąlyginai maži mes gebame išlaikyti kokybiškus programinius sprendimus, t.y. net jei ir užtrunka ilgiau arba tai net nuostolinga mums mes vis tiek atliekame darbą taip, kaip reikia, o ne „chalturindami“ kaip daugelis kitų įmonių, kurios daro darbus vien, kad tik veiktų, tačiau neatsižvelgia į kokias pasekmes turės omenyje.

Darydami darbus kokybiškai to reikalaujame iš kiekvieno savo darbuotojo, mūsų junior programuotojų kodas yra peržiūrimas senior arba paties manęs.

Dėl šios priežasties, t.y. kokybiško programavimo mumis pasitiki didžiausios Lietuvos įmonės tokios, kaip Camelia, Lemora, Melga, Krinona, Cascada, MG Baltic koncernas, Lonas, Akvazoo ir daugelis kitų. Klientai mumis pasitiki, nes žino, kad darbą padarysime teisingai, taip, kaip priklauso ir dėl to mus vertina.

KOKIE TIKSLAI KELIAMI DARBUOTOJUI?
Iš darbuotojo, kuris ateina pas mus dirbti mes norime vieno: supratimo, kad jis ateina mokytis ir turi per trumpiausią laiką įgauti kuo daugiau mūsų perduodamų žinių. Tam yra ir mūsų 2-3 savaičių kursai, kurių metu mes pasikeliame junior programuotoją į darbinį lygį ir galime su juo dirbti jau prie LIVE projektų. Todėl atėjęs žmogus dirbti pas mus turi suprasti, kad tvarka įmonėje yra griežta ir ateina jis ne nosį krapštyti, ne facebook sėdėti, bet mokytis ir tai darysi jei reikės ir po darbo tam, kad pats pasiektų rezultatų, kurie jam yra keliami.

Ieškome motyvuoto ir norinčio dirbti kokybiškai profesionalo, kuris yra atidus smulkmenoms, geba mokytis iš jam pasakytų pastabų ir nekartoja padarytų klaidų.

KOKIE PRIVALUMAI PRIE DARBO?
Įmonė be darbo užmokesčio siūlo sporto klubo abonementą išbuvus 3 mėnesius bandomąjį laikotarpį, taip pat kava, energetiniai, užkandžiai biure yra nemokami. Kartu su komanda kas dvi savaites keliaujame pietų į tokias kavines kaip PJAZZ, London Grill, GAN BEY, Talluti.

Mūsų komanda keliauja ir į teambuilding, kurie dažniausiai būna įvairios pramogos: Druskininkų vandens parkas, pasiplaukiojimai laivais, kartingai, pabėgimo kambariai, lazertronai ir kt. panašios pramogos.

Darbuotojui, kuris nori mokytis ir yra motyvuotas, garantuojama, kad mūsų įmonėje eksponentiškai tobulės ir įgaus žinių, kurios privers apskritai programavimo srityje, o ne tik mūsų įmonėje, o išmoktos gerosios praktikos bus naudingos net pakeitus darbovietę.

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

KITOS DARBO VIETOS: