Tinklaraštis
 • Šabloninės el. parduotuvės sukūrimas

  nuo 300 EUR

  Rezultatas - pilnai funkcijonuojanti, be apribojimų el. parduotuvė. Neribotas prekių, klientų, kategorijų, užsakymų kiekis. Moderni, paprasta administruoti, efektyvi PrestaShop pagrindu sukurta el. parduotuvė.

  Sužinoti daugiau Gauti pasiūlymą

Mūsų siūlomi šablonai

Mūsų siūlomi šablonai su jau ištaisytomis klaidomis, plačiu funkcionalumu. Vieno šablono kaina vos 50 EUR pasinaudojant mūsų pasiūlymu.

Minimalistinis - 1

Elegantiškas minimalistinis šablonas

Švarus, elegantiškas ir paprastas minimalistinis šablonas pritaikytas mobiliesiems įrenginiams. Tinkamas bet kokios rūšies prekėms.

Manier

Su skirtingais variantais ir spalvomis.

Yra keletas skirtingų šablono variantų iš kurių galima pasirinkti vieną ir pritaikyti. Šablono meniu akcijos pranešimai ypač patrauklūs ir funkcionalūs, pats šablonas tinkamai struktūrizuotas, nemažai erdvės reklaminiams skydeliams pradiniame puslapyje.

Vela

Su spalvų variantais

Vidutinio apkrovimo elementų gausa šablonas, tinkamas praktiškai bet kokiam prekių asortimentui. Rekomenduotinas naudoti galintiems parengti kokybiškus paveikslėlius reklaminiams skydeliams.

Vigo

Su spalvų pasirinkimais

Standartinės struktūros ir standartinių el. komercijos tipų šablonas skirtas įvairių prekių kategorijoms.  Vidutinio apkrovimo elementų gausa šablonas, tinkamas praktiškai bet kokiam prekių asortimentui.

Netiko mūsų siūlomi šablonai? Galime sudiegti bet kokį Jūsų pasirinktą šabloną įsigytą iš šablonų parduotuvių. Svarbu: perkant šabloną reikia pasirinkti jį tokį, kad veiktų mobilioji sąsają (būtų pritaikytas mobiliesiems įrenginiams), t.y. būtų prierašas responsive arba su mobile theme palaikymu. Taip pat šablonas turėtų atitikti Jūsų 80-90 proc. poreikių, kad kuo mažiau papildomai reiktų kažką daryti/keisti ir mokėti už tai. Šablonus rekomenduojame rinktis iš čia:
TemplateMonster – PrestaShop kategorija
ThemeForest
PrestaShop oficiali prekybos vieta

Fringe

Minimalistinis šablonas

Galimas prabangos prekėms, neutralus spalvoms - didžiausias dėmesys sutelkiamas į Jūsų prekių nuotraukas. Pritaikytas mobiliesiems įrenginiams, kaip ir kiti mūsų siūlomi šablonai.

Mes pasirūpinsime:

 • PrestaShop el. komercijos sprendimo tinkamu diegimu ir paruošimu
 • Pasirinkto šablono diegimu sistemoje; vertimais; el. laiškais lietuvių kalba
 • Pasirinktų mokėjimo modulių diegimas: Paysera, Cardinity, COD, bankinis mokėjimas
 • Suvesime ir paruošime vežėjų informaciją: DPD, Venipak, LpExpress, Omniva moduliai
 • SEO patarimais, Google Analytics ir Google WebmasterTools paskyromis
 • Suprantama ir aiškia lietuviška instrukcija pirmai pradžiai
 • Paslėpsime nereikalingą informaciją, kūrėjų paliktas užuominas apie šabloną
 • Pritaikysime sąskaitos-faktūros išvaizdą LR įstatymams
 • Sudiegsime reikiamas kalbas, valiutas, šalis ir kt. lokalizaciją
 • Atliksime testavimą, pateiksime savo pastabas ateičiai

PrestaShop el. komercijos sprendimų profesionalai

Būdami specializuota PrestaShop platformos sprendimų agentūra mes ne tik kuriame atskirus, lengvai integruojamus modulius, bet ir taikome nestandartinius sprendimus kuriant unikalias elektronines parduotuves, integracijas su tiekėjais. Mūsų dizaineriai padės sukurti konvertuojančią pardavimus parduotuvę pagal Jūsų tikslinį vartotoją ir surinktus duomenis, o programuotojai kokybiškai ir tinkamai atliks programavimo darbus.

 • Ričardas PrestaShop programuotojas ekspertas

  Ričardas jau nuo pat pirmųjų PrestaShop versijų dirbo su el. komercija didžiausioms Lietuvos ir užsienio agentūroms kaip laisvai samdomas specialistas ar subrangovas. Šiuo metu jis pasirengęs perteikti visas sukauptas žinias savo klientams el. komercijos sprendimuose su PrestaShop.

 • Vytautas UI/UX profesionalas

  Vytautas turi daugiau nei 4 metų patirtį dirbdamas su interneto dizainu. Paskutinius metu orientuojasi į UX/UI dizainų subtilybes, siekdamas sukurti pardavimus generuojančius dizainus

 • Tomas Vyr. programuotojas

  Tomui nebaisūs jokie PrestaShop iššūkiai ar sudėtingiausi funkcionalumai. Su Tomu dirbame jau daugiau nei 2 metus. Per tą laiką sukūrėme gausybę įvairaus lygio modulių, integravome sudėtingiausius dizaino sprendimus, optimizavome ir naujinome el. parduotuves taip, kaip nė vieni kiti rinkoje.

 • Rokas Programuotojas

  Rokas backend PrestaShop programuotojas, atlieka didelių vidinių posistemų, modulių, integracijų bei susiejimų programavimą ir testavimą. Rokui nebaisūs iššūkiai realizuojant sudėtingiausią architektūrą turinčias posistemes ar modulius.

 • Tomas Programuotojas

  Tomas pasiruošęs būti naujuoju PrestaShop guru. Šis specialistas visai komandai padeda tobulinti el. parduotuvių dizainą bei išvaizdą, testuoja bei atnaujina sistemas.

Darbo procesas

Mūsų darbo procesas susideda iš Jūsų klientų, verslo problemų analizės ir tik tuomet pradedame naujos el. parduotuvės kūrimą pasitelkdami dizaino brėžinius ir kt. būtinus elementus. Darbui su PrestaShop apmokome po kiekvieno projekto, visus projektus palaikome ir po pabaigto kūrimo proceso.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar aš turėsiu pilną el. parduotuvės valdymą?

Taip, Jūs turėsite pilną el. parduotuvės valdymą ir galėsite su ja elgtis kaip tinkami. Nėra jokių ribojimų įprastų nuomojant el. parduotuvę ar ją modifikuojant. Galėsite diegti norimus modulius, keisti kategorijas, prekes, reklaminius skydelis ir kt.

Kokie yra el. parduotuvės apribojimai?

Nėra jokių ribojimų. Prekės, užsakymų, klientų, sąskaitų ir kt. kiekiai nėra ribojami.

Ar galima pasirinktą šabloną modifikuoti?

Taip, išsirinktą šabloną galima modifikuoti, programuoti, keisti spalvų derinius, keisti išdėstymus, pozicijas ir kt., tačiau, kai kuriais atvejais, tai gali būti papildomas paslauga. Rekomenduojame išsirinkti šabloną, kuris atitinka bent 80% poreikių.

Ar galima keisti modulių pozicijas ir vietas?

Taip, galima keisti juos į jiems pritaikytas ar kūrėjų numatytas vietas. Kiekvieną kartą galime konkrečiai paaiškinti, kurios vietos valdomos ir kaip.

Kaip valdyti šabloną? Ar padėsite?

Žinoma, su kiekvienu mūsų siūlomu šablonu gausite lietuvišką instrukciją, kaip jį valdyti. Esant poreikiui, galime apmokėti darbui su sistema (3 val. mokymai nuotoliniu būdu naudojant Skype ar Teamviewer programas). Apmokymu metu supažindinama su visomis įmanomomis funkcijomis ir parinktimis.

Ar galite išrinkti šabloną?

Susisiekite su mumis ir pasiūlysime mūsų manymu geriausius šablonų variantus. Iš mūsų pasiūlytų 3 variantų išsirinksite vieną priimtiniausią.

Ar el. parduotuvė bus pritaikyta SEO ir Google?

Taip, PrestaShop yra viena populiariausių el. komercijos sistemų Europoje, ji jau pagal numatymą (angl. by default) turi visas būtinas savybes ir funkcionalumą SEO: meta-pavadinimai, meta-aprašymai, gražūs SEO adresai (angl. seo friendly urls) ir kt.

Ar galima el. parduotuvę sujungti su sandėlio/buhalterine sistema?

Taip, tam turime atskirus pasiūlymus derinamus kiekvieną kartą individualiai.

Ar man reikės specialiai paruošti prekių paveiksliukus el. parduotuvei?

Paveiksliukai mažinami automatiškai pačios sistemos, svarbu proporcijos, t.y. kad jeigu el. parduotuvėje naudojami paveiksliukai yra stačiakampių proporcijų, Jūsų turėtų būti tokie patys ir pan.

Ar yra integracijos su vežėjais? DPD? Venipak? LpExpress? Omniva?

Taip, turime pasiruošę visas integracijas ir jas sudiegsime diegdami kartu šabloną - Jums tereikės pasirinkti, kurių norite.

Kokie atsiskaitymo būdai įmanomi?

Galimi atsiskaitymo būdai: Paysera, bankini pavedimas, apmokėjimas pristatymo metu, Cardinity modulis (atsiskaitymas kreditinėmis kortelėmis) ir kt. Turime sujungimus su MokiLizingas ir SB Lizingas sistemomis, Paypal ir kt.

Ar man reikia techninių (programavimo) žinių, kad galėčiau administruoti?

Ne, vartotojo ir administracijos sąsajos draugiškos vartotojui, pritaikytos mobiliesiems įrenginiams. PrestaShop pasižymi ne tik plačiu funkcionalumu, bet ir paprastumu jį valdyti.

Susisiekite su mumis

PrestaRock el. komercijos profesionalai, 2014

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) siekiant pagerinti naršymo ir interakcijų kokybę.

sutinku