https://www.alibaba33.com/

PrestaRock – el. komercijos profesionalai, vieni pirmųjų pradėję ir turbūt ilgiausiai dirbantys su PrestaShop el. komercija Lietuvoje.

Mūsų logotipas ir pati materija „rock“ (akmuo) pabrėžia tai, kad mes esame stabilūs ir patikimi partneriai. Asociacija su Velykų salų monumentais pabrėžia mūsų patvarumą ir tvirtumą siekiant užsibrėžtų tikslų bei kuriant tiesioginę vertę savo klientams. Mūsų tikslas – tapti Jūsų elektroninės komercijos partneriu, kuris visų pirma atsako už kokybišką techninį sprendimą, nepertraukiamą elektroninės parduotuvės veiklą, padeda visais su elektronine komercija susijusiais klausimais: nuo verslo procesų modeliavimo iki patarimų, kaip išnaudoti skirtingus kanalus konversijai didinti.

Kiekviena iš dalių atspindi kertines el. komercijos dalis

Verslo procesų supratimas ir analizė

Jokia el. komercija, ypač šiais omni-channel laikais neveikia be išsamios savo veiklos, procesų ir konkurentų analizės, keliamų uždavinių ir tikslų, galų gale esminių metrikų stebėjimo, jų supratimo ir taikymo siekiant parduoti.

Kokybiškas techninis sprendimas

El. parduotuvė ar prekybos karkasas turi veikti nepriekaištingai lyg šveicariškas laikrodis, nesvarbu, ar tai būtų integracija, ar duomenų importas, o gal tiesiog filtro ar paieškos funkciuonalumas. Tai įmanoma tik nuo pat pradžių užtikrinant aukštą programavimo kokybę, teisingus sprendimus paremtus praktika ir sukauptomis žiniomis programuojant su PrestaShop nuo 2008 metų

Tinkamos vartotojo sąsajos kūrimas

Tik optimizuota el. parduotuvė ar pardavimo vieta, pritaikyta nišiniam vartotojui, gali sėkmingai konkuruoti rinkoje turėdama aukštą konversijos procentą.

Nuolatinis palaikymas

El. parduotuvė yra lyg nuolat augantis ir gyvuojantis organizmas, kuriam reikalinga priežiūra naudojantis ar tobulinant sistemą, o iškilus kritinėms problemoms būtina greita reakcija ir pagalba.

PrestaRock yra išskirtinai PrestaShop elektroninių sprendimų profesionalai, kuriantys ir prižiūrintys įvairaus dydžio ir pobūdžio elektronines parduotuves

Mes esame išskirtiniai tuo, kad užtikriname aukšto techninio sprendimo kokybę atsižvelgdami į kliento specifinius poreikius, verslo procesą bei kliento nišą. Mūsų sprendimai paremti analize ir įvertinti elektroninei komercijai būdingomis metrikomis, todėl padeda pasiekti aukštų rezultatų ne tik techniniame lygmenyje, bet ir kuriant klientams tiesioginę vertę – pardavimus.

Dirbdami komandoje sugebėjome sukurti elektroninę parduotuvę, kuri per vieną kliento prekybos sezoną sulaukė daugiau užsakymų, nei jų sena turėta elektroninė parduotuvė sugebėdavo sugeneruoti per visus metus. Būdami nuolatiniai partneriai ir nuo 2014 metų dirbdami kryptingai, su vienu iš savo klientų sugebėjome stabiliai padidinti pardavimus atitinkamai nuo 30 iki 100 proc.

Visai neseniai naujam klientui padėjome sudėlioti visus elektroninės parduotuvės procesus nuo logistikos iki CRC procedūrų, taip įvesdami į rinką naują, iki šiol nematytą Lietuvoje prekės ženklą. Tvirti, aiškūs ir praktikoje išbandyti vidiniai procesai padėjo įgyvendinti unikalaus dizaino ir programavimo projektą per trumpiausią laiką visos įmonės gyvavimo istorijoje. Tai netipinis pasiekimas žinant, kaip klientams svarbu patekti į rinką greitai ir su kokybišku sprendimu.

Kiekvienas PrestaRock klientas gauna išskirtinę pridėtinę vertę. Visi klientai, turinys palaikymo sutartis, gali neribotai konsultuotis mūsų darbo laiku: užtikriname kritinių problemų sprendimą vos per 1 valandą. Klientai lieka patenkinti išsamiais paaiškinimais, apmokymais ir parengtomis lietuviškomis instrukcijomis, kurias papildo mūsų rengti net 3 valandų mokymai darbui su sistema.

Ne bėda ir tiems, kurie užmaršūs: paruošėme ne tik rašytines instrukcijas, bet įrašėme ir video pamokas, kurias palaikymo sutartį turintis klientas gali bet kada peržiūrėti.

Mūsų keliami aukšti standartai kokybei, požiūris, kad kiekviena smulkmena yra svarbi, leidžia mums pasiekti tokių rezultatų, dėl kurių PrestaRock klientai lieka patenkinti. Šiandien tarp klientų turime didžiausių Lietuvos įmonių, marketingo agentūrų ir net koncernų, dirbančių išskirtinai su mumis, kurie mus šmaikščiai vadina rockeriais arba prestarockiais. Džiaugiamės, kad jie supranta bei vertina tai, ką vadiname „rock solid ecommerce solution“.

PrestaRock komanda

Ričardas

PrestaRock komandos vadovas, el. komercijos profesionalas, jau daugiau nei 10 metų dirbantis interneto projektų srityje.

„Džiaugiuosi, kad karjeros pradžioje įgyta patirtis dirbant su Niujorko elektroninių parduotuvių kūrėjais leido išmokti bei suprasti, kas yra kokybė, kokią įtaką ji turi sėkmingam projekto vystymui bei kaštams ilguoju periodu. Džiaugiuosi ir tuo, kad ilgametė patirtis su lietuviškais projektais leido pažinti, ko reikia lietuviškam pirkėjui, kaip optimizuoti parduotuvę ir pirkimo procesą, kaip sudėlioti procesus taip, kad pardavėjas patirtų mažiausiai nuostolių ir veiktų efektyviai“, – sako Ričardas, PrestaRock direktorius.

Vytautas

Dizaineris, UI/UX specialistas.

„Platus mano pomėgių spektras – nuo fotografavimo iki dizaino paruošimo mobiliesiems įrenginiams (karpymo) – leidžia man pritaikyti savo dizaino ir vartotojo sąsajos žinias kuriant neretai itin griežtai struktūrizuotas el. parduotuves. Siekiant, kad jomis būtų patogu naudotis, pirkimo krepšelio procesas turi būti tinkamai išpildytas, o vartotojų dėmesys koncentruojamas į tai, kas svarbiausia“, – sako Vytautas.

Tomas

Programuotojas

„Tai pirmoji mano darbovietė, kurioje išmokau, kad atidumas smulkmenoms, įdirbis testuojant yra nuo programavimo neatsiejami dalykai. Dirbdamas prie sudėtingiausių PrestaShop funkcionalumų, tuo mėgaujuosi kiekvieną dieną. Smagu pagelbėti kolegoms sprendžiant problemas ir ieškant geriausio techninio sprendimo“, – sako Tomas.

Rokas

Programuotojas

„Teko dirbti su Laravel ir Symfony karkasais, o dabar savo žinias pritaikau programuodamas su PrestaShop. Daugiausia dirbu su backend funkcionalumais ir specifiniais moduliais bei jų tobulinimu. Dirbdamas supratau, kad teisinga ir išbaigta specifikacija dažnai padeda daug lengviau ir geriau realizuoti sistemą, kurią kuriu“, – sako Rokas.

Tomas

Programuotojas

„Net ir po darbo domiuosi programavimu bei automatizavimu. PrestaRock komandoje daugiausia dirbu su importų integracijomis į PrestaShop ir pagelbėju kolegoms su sudėtingiausiais front-end darbais bei prisitaikančiu (angl. responsive) dizainu, kai to reikia“, – sako Tomas.

01
02
03
04
05
Tapk Komandos Dalimi

Mumis pasitiki