https://www.alibaba33.com/

Unikalus internetinės parduotuvės sprendimas pritaikytas prie Jūsų verslo procesų ir poreikių

Mūsų pagrindinis tikslas – būti savo kliento partneriais, kuriančiais tiesioginę naudą – pardavimus, išnaudojant per 10 metų sukauptą žinių ir „know-how“ bagažą. Nesitaikstome su principu „good enough“ – siekiame tik aukščiausių rezultatų. Metrikomis ir analize paremti sprendimai, verslo procesų išgryninimas ir pagalba specifinėje srityje kartu su kokybišku techniniu sprendimu leidžia pasiekti išskirtinių rezultatų el. komercijos srityje.

sužinokite daugiau

Darbo procesas

Kiekvienas projektas yra pirmiausia išanalizuojamas įvairiais pjūviais: nuo tikslinio vartotojo, uždavinių, keliamų el. parduotuvei, iki konkurentų ir statistikos analizės. Apgalvota duomenų struktūra pateikiama scheminiais paruoštukais (angl. wireframe), kurie vėliau realizuojami UI/UX profesionalo. Kokybiškas techninis sprendimas naudojant PrestaShop el. parduotuvės platformą užtikrina lengvą el. parduotuvės administravimą ir palaikymą. Klientai, turintys palaikymo sutartis, nemokamai konsultuojami, jiems padedame tobulinti el. parduotuvę.

AIŠKINIMASIS IR ANALIZĖ

Atliekame išsamią būsimų lankytojų analizę (pavyzdžiui, nustatome tikslines vartotojų grupes, į kurias vėliau orientuojamės), iškeliame el. parduotuvės pirminius ir antrinius tikslus. Jeigu jau turite el. parduotuvę, atliekame jos auditą ir nustatome tobulintinas bei keistinas vietas (SEO, konversijos optimizavimą, vid. krepšelio vertės didinimą ir kt.), pasinaudojame sukaupta lankytojų ir pardavimo statistika.

BRĖŽINIAI IR DIZAINAS

Sudarome scheminį el. parduotuvės vaizdą (angl. wireframe), kuris nurodo, kaip ir kur elementai bus išdėlioti – tai vėliau tampa specifikacijos pagrindu. Pagal suderintą scheminį vaizdą pateikiame 2–3 skirtingas dizaino kryptis, iš kurių pasirenkama viena, kurią vėliau realizuojame ir pritaikome naršyklėms bei mobiliesiems įrenginiams.

PROGRAMAVIMAS

El. parduotuvę programuojame naudodami vieną populiariausių el. komercijos platformų PrestaShop, su kuria dirbame nuo 2008 m. Užtikriname aukštą programinio kodo kokybę pagal visus PrestaShop standartus ir reikalavimus su visomis, net ir sudėtingiausiomis, integracijomis ir duomenų mainais.

MOKYMAI IR INSTRUKTAVIMAS

Savo klientams pateikiame tekstines ir video instrukcijas. Sudėtingus projektus valdantiems klientams rengiame 3 val. trukmės mokymus apie PrestaShop elektronines parduotuves ir pačią elektroninės komercijos platformą. Mokymų metu ne tik mokome naudotis PrestaShop sistema, bet ir teikiame rekomendacijas dėl SEO, turinio talpinimo ir konversijos optimizavimo.

ANALIZĖ IR STEBĖJIMAS

Esame elektroninės komercijos profesionalai, o internetinė parduotuvė yra nuolat augantis organizmas, tad klientai, turintys palaikymo sutartis, nuolat gauna išsamias konkurentų, elektroninės parduotuvės, greitaveikos ir kitas ataskaitas, kurios būtinos sėkmingam elektroninės parduotuvės tobulinimui.

PALAIKYMAS

Užtikriname greitą (iki 1 val.) reagavimą į kritines klaidas, pasirūpiname visais saugumo ir PrestaShop internetinės parduotuvės naujinimais. Garantuojame sklandų darbą ir neribotas bei nemokamas konsultacijas sudariusiems palaikymo sutartis. Esame partneriai, siekiantys klientams tiesioginės naudos – pardavimų.

01
02
03
04
05
06

Kokie unikalios internetinės parduotuvės privalumai?

Reikalaujantiems analizės ir procesų išgryninimo

Unikali internetinė parduotuvė leidžia iš esmės prisitaikyti prie išskirtinių kliento verslo procesų ar netipinių poreikių. Unikalus sprendimas leidžia visiškai įsigilinti ir perprasti, o gal net nuo pradžių tinkamai vystyti el. prekybos procesą – nuo prekių įvedimo į internetą iki logistikos, marketingo ar klientų aptarnavimo jau paleidus internetinę parduotuvę. Džiaugiamės sukaupę patirties padėdami klientams optimizuoti vidinius procesus, kad el. prekyba netapatų dideliu galvos skausmu.

Unikalus dizainas - didesnė prekės ženklo vertė

Įvaizdis ir prekės ženklo naudojimas ypač aktualūs oficialiems atstovams Lietuvoje. Unikalus el. parduotuvės dizainas suteiks prekės ženklui didesnę vertę. Nebūsite dar viena el. parduotuvė, atrodanti taip pat (šablonus galima įsigyti neribotais kiekiais), todėl nereikės bijoti, kad dar kažkas ar galbūt konkurentas, kopijuodamas jus, pasinaudos tokiu pačiu el. parduotuvės įvaizdžiu.

Unikalus dizainas - nestandartiniai sprendimai ir naujausios tendencijos

Kurdami unikalaus dizaino el. parduotuvę, mes ne tik prisitaikome prie konkretaus jūsų prekės ženklo, bet ir pritaikome naujausias dizaino tendencijas, vartotojo sąsajos praktikas konversijos optimizavimui bei galime taikyti nestandartinius sprendimus – būti išskirtinai ir nukonkuruoti šablonus.

Unikalus programavimas - kokybės garantija, pigesnis palaikymas

Kokybiškas sprendimas – tai garantija, kad internetinė parduotuvė veiks taip, kaip aprašyta specifikacijoje, ir ne prasčiau. Lengvesnis naujo funkcionalumo integravimas, pigesnis internetinės parduotuvės išlaikymas ilguoju periodu ir viskas iškart optimizuota taip, kaip turi būti.