https://www.alibaba33.com/

Nuo 2018 metų PrestaRock - sertifikuota thirty-bees sprendimų agentūra

thirty bees – nuo PrestaShop 1.6 versijos 2018 metais atsišakojusi (angl. fork) atvirojo kodo sistema, kurios partneriai ir sertifikuoti programuotojai yra PrestaRock. thirty bees - tai lyg PrestaShop 1.6 ant steroidų: daug greitesnė, sutvarkytomis klaidomis ir patobulinta sistema, kuriai atliekame visus įprastus darbus.

peržiūrėkite mūsų darbus

„thirty bees“ – kas tai?

„thirty bees“ – 2018 metais pradėta kurti el. komercijos platforma atsiskyrusi (angl. fork) nuo „PrestaShop“ bei paremta PrestaShop 1.6 branduolio (angl. core) programiniu kodu su visais moduliais ir standartiniu šablonu.

„thirty bees“ – iš esmės tiesiog patobulinta ir jau kitų kūrėjų (žinomų „PrestaShop“ bendruomenės narių Michael Dekker ir Lesley Paone) naujas požiūris į tai, kaip turėtų ir kuria linkme vystytis „PrestaShop“, tai el. platforma kuri šiuo metu beveik niekuo nesiskiria nuo pirmtakės „PrestaShop“ apart pridėtų patobulinimų v1.1 versijoje.

„thirty bees“ - atvirojo kodo (angl. open source) sprendimas yra bendruomenės atsakas į stagnuojančias „PrestaShop“ problemas. Naujos sistemos vystytojai yra pagrindiniai „PrestaShop“ bendruomenės nariai per daugiau nei dešimt metų padėję išpopuliarinti pirmtakų sistemą, o matydami netinkamai priimamus sprendimus šiandien patys besiimantys iniciatyvos ir atsiskiriantys (angl. fork) nuo „PrestaShop“ su naujesniu ir tobulesniu produktu.

„thirty bees“ - daug greitesnė ir efektyvesnė sistema su patobulintu frontoffice ir backoffice šablonais, ištaisytomis klaidomis, integruota ElasticSearch paieška ir kitais patobulinimais suteikiančiais ypač daug naudos galutiniams sistemos valdytojui.

Daugiau informacijos apie „thirty bees“ atsiradimą, jo poreikį ir svarbą naudojantiems „PrestaShop“ skaitykite atskirame mūsų įraše.

Kodėl verta rinktis thirty-bees?

„thirty bees“ aktualiausia ypač modifikuotų (angl. custom development, design) el. parduotuvių savininkams, kurie nori naujausių ir greitesnių patobulinimų.

  • Administravimas visiškai nesiskiria nuo PrestaShop 1.6 įprasto dizaino – todėl nereikės naujų instrukcijų, įpročių ar sistema netaps „nauja“, sunkiai perprantama ir pan.
  • Veikia kelis kartus greičiau su standartiniu paketu be papildomų modulių ar integracijų – ekrano nuotraukos kalba pačios už save
  • Švarūs SEO URL adresai – ilgai marketingo ir programuotojų agentūras kankinusi problema dėl skaičiukų egzistuojančių SEO URL adresuose „PrestaShop“ išspręsta standarte be įtakos greitaveikai
  • Tinklaraščio modulis standarte – lygi šiol tekdavo tinklaraščio modulį diegti atskirai, unikaliuose projektuose dizainą priderinti, kas reikalaudavo kaštų
  • Turi ištaisytas PrestaShop 1.6 branduolio klaidas – smulkūs ir didesni pataisymai erzinę PrestaShop sistemoje, ypač aktualu naudojantiems sandėlio (angl. advanced stock management) ir
  • Bus aktyviai tobulinama po oficialios PrestaShop 1.6 palaikymo pabaigos 2018 metų gale.
  • Jau ištestavome ir pritaikėme visus būtiniausius lietuviškus modulius