https://www.alibaba33.com/

Jaunesniojo IS analitiko (-ės) darbo skelbimas

Darbas tau patiks, jeigu nepatinka vidutiniškumas, keli sau aukštus standartus, nori mokytis. Visu kitu pasirūpinsime mes!

Tu esi sistemiškai mąstanti, norinti augti ir mokytis asmenybė. Nebijai komunikuoti ir dirbti su klientais. Tau lengva perprasti naujas sistemas, suprasti dėsningumus ir nebijai dokumentacijų ruošimo bei jų derinimo su klientais.

Sužinokite daugiau

Kuo mes išskirtiniai?

Būdami orientuoti į stiprią komandą, tikime, kad darbas su rinkos lyderiais motyvuoja ir skatina būti geriausiais.

Talentus siekiame auginti patys, todėl mūsų darbuotojai žino, kad gaus visas reikiamas priemones, kad taptų geriausiais savo srities specialistais, o nuolat organizuojami vidiniai ir išoriniai mokymai leidžia tapti profesionalais.

Kelionę PrestaRock įmonėje nauji darbuotojai pradeda kartu su mentoriumi, o grįžtamojo ryšio pokalbiai su darbuotojais ir pietūs su vadovu leidžia tobulėti tiek darbuotojui, tiek pačiai įmonei.

Kaip atrodys tavo
darbo diena?

Pagrindinis tavo darbas bus perprasti klientų poreikius ir suprasti verslo procesus. Komunikuosi su klientais nuotoliniuose ir gyvuose susitikimuose. Apjungsi klientų poreikį su mūsų naudojamos sistemomis galimybėmis ir jau atliktais sprendimais. Pasiūlysi optimalų sprendimą atitinkantį lūkesčius. Juos aprašysi ir pateiksi programuotojams reikiama kalba, užtikrinsi, kad tavo sprendimai būtų įgyvendinti iki galo taip, kaip reikia.

Darbo metu įgausi žinių praversiančių visą karjerą, išmoksi dirbti pagal procesus, eksponentiškai įgysi naujų žinių ir gausi už tai atitinkamą atlygį! Atlyginimas naujiems darbuotojams peržiūrimas kas tris mėnesius! Pasitenkinimas matant gerėjančius mūsų klientų rezultatus kiekvieną mėnesį! Galimybė tapti techninės programuotojų įmonės informacinių sistemų analitiku.

 • Susisteminsi kliento poreikį į specifikaciją dirbant AGILE principu;
 • Padėsi klientams prioritetizuoti darbus, įvertinant ir nustatant darbų svarbą;
 • Padėsi suprasti klientams techninius ribojimus, geriausias alternatyvas ir pasirinkti optimalų sprendimą;
 • Komunikuosi su įmonės vadovu, vyr. programuotoju ir projektų vadovu, kad suteiktumėte geriausią sprendimą klientu;
 • Iš kliento reikalavimų išgausi jo norimą poreikį, jį aprašysi technine dokumentacija ir siūlysi geriausius sprendimus;
 • Dirbsi su projektų valdymo sistema ASANA;
 • Domėsiesi naujausiomis rinkos tendencijomis, ieškosi informacijos, ją apdorosi ir siūlysi patobulinimus;
 • Ruoši panaudojamas specifikacijas ir šablonus, juos nuolat atnaujinsi ir prižiūrėsi.

TIKIMĖS, KAD TU:

 • Turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą matematikos, fizikos arba bet kurioje IT srityje;
 • Turi analitinį mąstymą, gebi greitai ir kokybiškai apdoroti informaciją bei teikti savo išvadas;
 • Esi komunikabilus (-i), kruopštus (-i) ir atidus (-i) smulkmenoms;
 • Aiškiai ir strūkturuotai dėstai mintis lietuvių ir anglų kalbomis;
 • Gebi dirbti savarankiškai, numatyti savo darbų eigą, išsikelti tikslus ir įvertinti pasiektus rezultatus;
 • Nori mokytis ir tobulėti, esi užsispyręs (-usi) ir atkaklus (-i);
 • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.

PRIVALUMU LAIKYSIME, JEIGU:

 • Turi patirties dirbant su informacinėmis sistemomis (projektuojamos sistemos, analizė, poreikio analizė);
 • Turi programavimo patirties;
 • Esi dirbęs (-usi) su IT įmonėmis ar programavimo srityje;
 • Išmanai AGILE SCRUM metodiką.

Ko mes tikimės?

Ką galime
pasiūyti tau?

SIEKIANT GERIAUSIŲ RAZULTATŲ SIŪLOME:

 • 3 savaičių intensyvius kursus žinių įgijimui jau darbo metu;
 • Aiškų, kartu su tavimi suderintą, karjeros įmonėje kelią;
 • Stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro;
 • Nemokamus užkandžius, kavą ir energetinius gėrimus;
 • Nuolatinius teambuilding'us: pasiplaukiojimą kateriais ir wakeboardin'imą vasaros metu ir įvairias kitas pažintines ir pramogines veiklas,
 • Kassavaitinius pietus su kolegomis;
 • Grįžtamojo ryšio pokalbiai kas 3 mėnesius;
 • Naudų paketą, kurį sudaro daugiau negu 18 įvairių, pagal darbuotojo poreikius pritaikytų naudų;
 • Išskirtinį požiūrį į programinio kodo kokybę.

ATLYGINIMAS:

 • jaunesnysis (-ioji) IS analitikas (-ė) nuo 800 EUR į rankas.
 • patirties turintis (-i) IS analitikas (-ė) nuo 1500 EUR į rankas.

Atlyginimas priklauso nuo įgūdžių, turimos patirties ir kompetencijų.
Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

Asmeninis vadovo kvietimas

Esu programuotojas, užaugęs iki įmonės vadovo. Savo pavyzdžiu rodau, kad PrestaRock nebūtų tokia, kokia yra šiandien, jeigu ne nuolatiniai mokymai ir siekis padaryti geriau. Džiaugiuosi, kad po daug metu aš vis dar jaučiu azartą ir įkvėpimą mokytis bei turimas žinias ir kompetencijas perduoti savo komandai. Šiandien, įgyvendintų mokymų dėka, esame modernios vadybos valdoma įmonė su stipriu vertybiniu pagrindu.

Tikiu, kad kiekvienas gali pasiekti daugiau, tačiau taip pat suprantu, kad yra sunku tobulėti be komandos palaikymo.

Siekiu, kad mano komandos nariai suvoktų, kokį potencialą turi, nebijotų plėsti savo profesionalumo ribas ir drauge įgyvendintumėme pokyčius.

Kviečiu prisijungti prie PrestaRock ir pasiekti to, kas šiandien atrodo neįmanoma.

Ričardas Šmaižys

Mūsų gyvenimas biure

Skaitome knygas

Organizuojame knygų vakarus

Kiekvieną paskutinį mėnesio ketvirtadienį susitinkame su puodeliu karštos arbatos aptarti knygas, kurias perskaitėme per paskutinį mėnesį. Dalinamės idėjomis, ieškome įkvėpimo ir užnoriname vieni kitus skaityti. Kolegos atsiliepia, kad knygų vakaras ne tik motyvuoja skaityti, bet ir padeda geriau pažinti komandos narius. Jeigu ir tu nori dirbti motyvuojančioje aplinkoje ir pasisemti įkvėpimo iš kolegų, prisijunk prie PrestaRock komandos, atsiųsdamas (-a) savo gyvenimo aprašymą mums!

Atskleidžiame savo kulinarinį talentą

Vaišinamės mūsų pagamintais patiekalais

Persikėlę į naują biurą netyčia pradėjome naują tradiciją, kada atsinešame namuose pagamintus patiekalus ir vaišiname kolegas. Per paskutinius šešis mėnesius jau ragavome daugiau negu 15 skirtingų patiekalų. Pastebime, kad gamina net ir tie kolegos, kurie to paprastai nedaro. Jeigu ir tu mėgsti gaminti bei ragauti skirtingų rušių patiekalus ir norėtum pasidalinti savo kulinariniais sugebėjimais su kolegomis, atsiųsk mums savo gyvenimo aprašymą ir prisijunk prie PrestaRock komandos!

Atsivedame savo augintinius

Į biurą vykstame su savo augintiniais

PrestaRock kolektyvas myli gyvūnus ir visada džiaugiasi, kada kolegų augintiniai aplanko mus biure ir kartu praleidžia visą dieną. Gyvūnų buvimas šalia ramina ir kelia geras emocijas, o taip pat suburia mus bendriems pasivaikščiojimams. Galbūt ir tu turi augintinį su kuriuo norėtum kartu vykti į darbą? Arba svajojai apie biurą, kur atvykus tave pasitiktų kolegos augintinis? Kandidatuok į mūsų siūlomas pozicijas ir kartu su savo augintiniu prisijunk prie PrestaRock komandos!

Leidžiame laiką drauge

Organizuojame įvairias pažintines ir pramogines veiklas

Kiekvieną mėnesį kartu vykstame pramogauti. Stengiamės, kad veiklos patiktų visiems, todėl organizuojame skirtingo pobūdžio užsiėmimus. Kolegos atsiliepia, kad jeigu ne PrestaRock, nebūtų išdrįsę išbandyti įvairių pramogų. Džiugu, kad turime galimybę kartu aplankyti skirtingas vietas ir taip stiprinti komandą. Kviečiame ir tave prisijungti prie PrestaRock ir kartu leistis į nuotykius!

Kartu stebime sporto varžybas

Drauge palaikome mylimiausias komandas

Po darbų susirenkame kartu ir stebime sporto varžybas biure arba drauge vykstame į areną. Pastebėjome, kad stebėti varžybų jungiasi vis daugiau komandos narių. Jeigu ir tu domiesi sportu ir turi mylimiausią komandą, junkis prie PrestaRock ir palaikykime tavo mylimiausią komandą kartu!

Žaidžiame stalo futbolą

Metame iššūkį vieni kitiems

Kai norime pailsėti dienos metu, einame žaisti stalo futbolo. Šis komandinis žaidimas skatina komandiškumą ir sveiką konkurenciją. Be to, organizuojame stalo futbolo čempionatus. Jeigu norėtum išbandyti savo jėgas žaidžiant stalo futbolą su kolegomis, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą ir tapk PrestaRock komandos dalis!

Vykstame bendrų pietų

Drauge organizuojame kassavaitinius pietus

Trečiadieniai mums skirti atitrūkti nuo darbų ir kartu praleisti laiką pietaujant. Pietų metu pasidaliname įvairiomis istorijomis, o mūsų HR specialistė pasirūpino, kad būtume paragavę picų iš kuo daugiau skirtingų Kauno picerijų. Jeigu ir tu manai, kad bendri pietūs su kolegomis yra smagu ir galėtum rekomenduoti picerijas, kurių dar neesame išbandę, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą ir mes su tavim susisieksime!

Džiaugiamės vandens pramogomis

Tiek žiemą, tiek vasarą mielai renkamės vandens pramogas

Jau tradicija tapo kasmetiniai pasiplaukiojimai su laivu arba vandens motociklais Kauno mariose, o šaltuoju metų laiku vykstame į vandens pramogų parkus ir baseinus. Manome, kad aktyvios vandens pramogos padeda atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių. O tau patinka vandens pramogos? O galbūt norėtum išmėginti naujas veiklas su kolegomis? Prisijunk prie PrestaRock komandos!

01
02
03
04
05
06
07
08
Tapk Komandos Dalimi