IS analitiko darbo skelbimas

IS analitiko darbo skelbimas

Galimybė tapti techninės programuotojų įmonės informacinių sistemų analitiku. Susisteminsite kliento poreikį į specifikaciją dirbdami AGILE principu.

Padėsite klientams prioretizuoti darbus, nustatysite jų svarbą. Padėsite suprasti klientams techninius ribojimus, geriausias alternatyvas, padėsite pasirinkti optimalų sprendimą.. Komunikuosite su įmonės vadovu, vyr. programuotoju ir projektų vadove, kad suteiktumėte geriausią sprendimą klientui. Iš kliento reikalavimų surinkimo metodikomis išgausite jo norimą poreikį. Poreikį aprašysite technine dokumentacija, dirbsite su projektų valdymo sistema ASANA.

Išgausite, apdorosite teikiamus kliento poreikius, juos sisteminsite, remsitės esama įmonės ir savo patirtimi ir siūlysite geriausius sprendimus. Domėsitės naujausiomis rinkos tendencijomis, ieškosite informacijos, ją apdorosite, siūlysite patobulinimus. Ruošite per panaudojamas specifikacijas ir šablonus. Jos nuolat atnaujinsite, prižiūrėsite.

Įgiję patirties turėsite galimybę tapati procesų analitiku. Stebėsite procesus ir siūlysite tų procesų gerinimą.

REIKALAVIMAI:
– aukštasis išsilavinimas matematikos, fizikos arba geriausiai IT srityje arba paskutiniai kursai
– analitinis mąstymas, gebėjimas apdoroti informaciją ir teikti savo išvadas
– komunikabilumas, gebėjimas struktūrizuotai ir aiškiai reikšti mintis raštu ir žodžiu
– kruopštumas, atidumas ir smulkmeniškumas
– organizuotumas, gebėjimas dirbti savarankiškai, numatyti savo darbų eigą, tikslus ir įvertinti pasiektus rezultatus
– gebėjimas savarankiškai mokytis, atkaklumas ir užsispyrimas
– geri darbo kompiuterių ir biuro programų įgūdžiai
– anglų kalbos žinios

PRIVALUMAI:

– darbas su Informacinėmis sistemomis (projektuojamos sistemos, analizė, poreikio analizė)
– programavimo patirtis (kad ir nedidelė)
– patirtis dirbant su IT įmonėmis ar programavimo srityje
– AGILE SCRUM metodikos išmanymas

SIŪLOME:
– Tokius teambuilding, kurių nepasiūlo net didžiausios įmonės
– Lankstų grafiką gabiems kandidatams
– Dirbsite su didžiausiomis Lietuvos ir JAV įmonėmis el. komercijos srityje.
– Prisidėsite prie augančios komandos

Siūlome prisijungti prie mūsų įmonės kultūros, kurią sukūrėme visi kartu. Esame orientuoti į kokybišką rezultatą, visuomet žengiame vienu žingsniu daugiau. Turime stiprų ir draugišką komandos branduolį įsitraukusį į darbą.

Dirbdami su mūsų komanda prisidėsite prie tolimesnių įmonės vertybių kūrimo. Tapsite savo srities profesionalais profesinėje srityje. Turėsite galimybę tapti įmonės pardavėju parduodančiu IT paslaugas didžiausioms Lietuvos ir užsienio įmonėms. Įgysite žinių ir pamatysite, kaip atrodo pardavėjo darbo procesas.

Smagūs dalykai:
– stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro
– nemokamus užkandžius, premium kavą ir energetinius gėrimus
– nuolatinius team-building: pasiplaukiojimus kateriais vasarą ir wakboard’inimą nemokamai, filmai, kartingai ir kt. pramogos drauge
– kassavaitinius pietus su kolegomis
– išskirtinį požiūrį darbo kokybei

ATLYGINIMAS
Atlyginimas priklauso nuo įgūdžių ir žinių. Atlyginimo rėžiai pagal patirtį:
– jaunesnysis analitikas 500-900 EUR į rankas.
– patirties turintis analitikas 1000-1800 EUR į rankas.

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

ASMENINIS VADOVO KVIETIMAS

 

KAIP ATRODO MŪSŲ TEAMBUILDING?

 

 

KAIP ATRODO GYVENIMAS MŪSŲ ĮMONĖJE? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ĮMONĖS PRISTATYMAS:

PrestaRock – tai el. komercijos profesionalai, kurie įmonėms kurios jau turi el. Parduotuvę padeda tinkamai ją prižiūrėti, tobulinti ir uždirbti daugiau, o tiems, kurie nori tik susikurti el. parduotuvę padeda tai padaryti teisingai ir nesuklysti.

Mes esame išskirtinai techniškai orientuota įmonė, kurios duona yra programavimas ir tiek, kiek jis yra kokybiškas.

Aš pats dirbu jau 10 metų, įmonė dirba 5 metus. Mūsų išskirtinis bruožas yra tas, kad būdami sąlyginai maži mes gebame išlaikyti kokybiškus programinius sprendimus, t.y. net jei ir užtrunka ilgiau arba tai net nuostolinga mums mes vis tiek atliekame darbą taip, kaip reikia, o ne „chalturindami“ kaip daugelis kitų įmonių, kurios daro darbus vien, kad tik veiktų, tačiau neatsižvelgia į kokias pasekmes turės omenyje.

Darydami darbus kokybiškai to reikalaujame iš kiekvieno savo darbuotojo, mūsų junior programuotojų kodas yra peržiūrimas senior arba paties manęs.

Dėl šios priežasties, t.y. kokybiško programavimo mumis pasitiki didžiausios Lietuvos įmonės tokios, kaip Camelia, Lemora, Melga, Krinona, Cascada, MG Baltic koncernas, Lonas, Akvazoo ir daugelis kitų. Klientai mumis pasitiki, nes žino, kad darbą padarysime teisingai, taip, kaip priklauso ir dėl to mus vertina.

KOKIE PRIVALUMAI PRIE DARBO?
Įmonė be darbo užmokesčio siūlo sporto klubo abonementą išbuvus 3 mėnesius bandomąjį laikotarpį, taip pat kava, energetiniai, užkandžiai biure yra nemokami. Kartu su komanda kas dvi savaites keliaujame pietų į tokias kavines kaip PJAZZ, London Grill, GAN BEY, Talluti.

Mūsų komanda keliauja ir į teambuilding, kurie dažniausiai būna įvairios pramogos: Druskininkų vandens parkas, pasiplaukiojimai laivais, kartingai, pabėgimo kambariai, lazertronai ir kt. panašios pramogos.

Darbuotojui, kuris nori mokytis ir yra motyvuotas, garantuojama, kad mūsų įmonėje eksponentiškai tobulės ir įgaus žinių, kurios privers apskritai programavimo srityje, o ne tik mūsų įmonėje, o išmoktos gerosios praktikos bus naudingos net pakeitus darbovietę.

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

KITOS DARBO VIETOS: