https://www.alibaba33.com/

IT sistemų testuotojo (-s) darbo skelbimas

Darbas tau patiks, jeigu nepatinka vidutiniškumas, keli sau aukštus standartus ir nori mokytis. Visu kitu pasirūpinsime mes!

Darbo metu įgausi žinių praversiančių visą karjerą, išmoksi dirbti pagal procesus, eksponentiškai įgysi naujų žinių ir gausi už tai atitinkamą atlygį!

Sužinokite daugiau

Kuo mes išskirtiniai?

Būdami orientuoti į stiprią komandą, tikime, kad darbas su rinkos lyderiais motyvuoja ir skatina būti geriausiais.

Talentus siekiame auginti patys, todėl mūsų darbuotojai žino, kad gaus visas reikiamas priemones, kad taptų geriausiais savo srities specialistais, o nuolat organizuojami vidiniai ir išoriniai mokymai leidžia tapti profesionalais.

Kelionę PrestaRock įmonėje nauji darbuotojai pradeda kartu su mentoriumi, o grįžtamojo ryšio pokalbiai su darbuotojais ir pietūs su vadovu leidžia tobulėti tiek darbuotojui, tiek pačiai įmonei.

Kaip atrodys tavo
darbo diena?

Darbo metu įgausi žinių praversiančių visą karjerą, išmoksi dirbti pagal procesus, eksponentiškai įgysi naujų žinių ir gausi už tai atitinkamą atlygį! Atlyginimas naujiems darbuotojams peržiūrimas kas pora mėnesių! Pasitenkinimas matant gerėjančius mūsų klientų rezultatus kiekvieną mėnesį!

El. parduotuvių kūrimas, palaikymas, tobulinimas su PrestaShop el. komercijos sistema paremta PHP, CSS, JS Symfony, HTML, Bootstrap, Smarty, Twig technologijomis.

Siūlome prisijungti prie mūsų įmonės kultūros, kurią sukūrėme visi kartu. Esame orientuoti į kokybišką rezultatą, visuomet žengiame vienu žingsniu daugiau. Turime stiprų ir draugišką komandos branduolį įsitraukusį į darbą.

Dirbdami su mūsų komanda prisidėsite prie tolimesnių įmonės vertybių kūrimo. Tapsite savo srities profesionalais profesinėje srityje. Turėsite galimybę tapti SENIOR lygio testuotoju, augti iki sistemų analitiko arba TEAMLEAD atsakingu už quality assurance įmonėje.

 • Testuosi el. parduotuves ir dideles sistemas;
 • Darbo metu užsiimsi funkcinių ir nefunkcinių dalių testavimu, vartotojo sąsajos testavimu, regresiniu testavimu, acceptance testais, ruoši dokumentaciją;
 • Kaip quality assurance specialistas (-ė) užsiimsi egzistuojančių ir naujų testo atvejų palaikymu ir kūrimu;
 • Turėsi aptikti neatitikimus sistemoje, užfiksuoti trikdžius, bėdas, užtikrinti kuriamų ir prižiūrimų sistemų kokybės, greitaveikos, saugumo bei patikimumo rodiklius;
 • Kursi testo planus ir testinius duomenis.

Tavo darbas yra neatsiejamas nuo mūsų klientų pasitenkinimo. Tavo pagrindinė užduotis bus užtikrinti, jog iš mūsų įmonės išeinantys darbai atitinka mūsų keliamus aukštus kokybinius reikalavimus. Mes neteloruojame vidutiniškų sprendimų, todėl dirbsi su rinkos lyderiais rinkos lyderiams. Ne tik sutikrinsi viską, bet ir turėsi galimybę siūlyti ir tobulinti įmonės procesus ir darbus.

TIKIMĖS, KAD TU:

 • Esi patyręs (-usi) kompiuterių ir TVS interneto vartotojas (-a);
 • Turi stiprų analitinį mąstymą;
 • Turi matematikos, fizikos arba informatikos aukštąjį išsilavinimą arba esi paskutinių kursų studentas (-ė);
 • Pasižymi kruopštumu, atidumu ir smulkmeniškumu;
 • Esi organizuotas (-a) ir gebi aiškiai dėstyti mintis;
 • Gebi komunikuoti anglų kalba raštu ir žodžiu;
 • Gebi savarankiškai mokytis, planuoti darbo dieną, esi atkaklus (-i) ir užduotį atlieki iki galo.

PRIVALUMU LAIKYSIME, JEIGU:

 • Turi patirties IT srityje;
 • Išmanai, kas yra AGILE SPRINT;
 • Turi PHP programavimo pagrindus;
 • Išmanai PrestaShop arba turi patirties su kitomis panašiomis sistemomis;
 • Esi susiduręs (-usi) su Symfony / Laravel ar kitu framework;
 • Turi testuotojo darbo patirties.

Ko mes tikimės?

Ką galime
pasiūyti tau?

SIEKIANT GERIAUSIŲ RAZULTATŲ SIŪLOME:

 • 3 savaičių intensyvius kursus žinių įgijimui jau darbo metu;
 • Aiškų, kartu su tavimi suderintą, karjeros įmonėje kelią;
 • Stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro;
 • Nemokamus užkandžius, kavą ir energetinius gėrimus;
 • Nuolatinius teambuilding'us: pasiplaukiojimą kateriais ir wakeboardin'imą vasaros metu ir įvairias kitas pažintines ir pramogines veiklas,
 • Kassavaitinius pietus su kolegomis;
 • Grįžtamojo ryšio pokalbiai kas 3 mėnesius;
 • Naudų paketą, kurį sudaro daugiau negu 18 įvairių, pagal darbuotojo poreikius pritaikytų naudų;
 • Išskirtinį požiūrį į programinio kodo kokybę.

ATLYGINIMAS:

 • jaunesnysis testuotojas (-a) 700-1200 EUR į rankas.
 • mid-level testuotojas (-a) 1200-1700 EUR į rankas.

Atlyginimas priklauso nuo įgūdžių, turimos patirties ir kompetencijų.
Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

Asmeninis vadovo kvietimas

Esu programuotojas, užaugęs iki įmonės vadovo. Savo pavyzdžiu rodau, kad PrestaRock nebūtų tokia, kokia yra šiandien, jeigu ne nuolatiniai mokymai ir siekis padaryti geriau. Džiaugiuosi, kad po daug metu aš vis dar jaučiu azartą ir įkvėpimą mokytis bei turimas žinias ir kompetencijas perduoti savo komandai. Šiandien, įgyvendintų mokymų dėka, esame modernios vadybos valdoma įmonė su stipriu vertybiniu pagrindu.

Tikiu, kad kiekvienas gali pasiekti daugiau, tačiau taip pat suprantu, kad yra sunku tobulėti be komandos palaikymo.

Siekiu, kad mano komandos nariai suvoktų, kokį potencialą turi, nebijotų plėsti savo profesionalumo ribas ir drauge įgyvendintumėme pokyčius.

Kviečiu prisijungti prie PrestaRock ir pasiekti to, kas šiandien atrodo neįmanoma.

Ričardas Šmaižys

Mūsų gyvenimas biure

Skaitome knygas

Organizuojame knygų vakarus

Kiekvieną paskutinį mėnesio ketvirtadienį susitinkame su puodeliu karštos arbatos aptarti knygas, kurias perskaitėme per paskutinį mėnesį. Dalinamės idėjomis, ieškome įkvėpimo ir užnoriname vieni kitus skaityti. Kolegos atsiliepia, kad knygų vakaras ne tik motyvuoja skaityti, bet ir padeda geriau pažinti komandos narius. Jeigu ir tu nori dirbti motyvuojančioje aplinkoje ir pasisemti įkvėpimo iš kolegų, prisijunk prie PrestaRock komandos, atsiųsdamas (-a) savo gyvenimo aprašymą mums!

Atskleidžiame savo kulinarinį talentą

Vaišinamės mūsų pagamintais patiekalais

Persikėlę į naują biurą netyčia pradėjome naują tradiciją, kada atsinešame namuose pagamintus patiekalus ir vaišiname kolegas. Per paskutinius šešis mėnesius jau ragavome daugiau negu 15 skirtingų patiekalų. Pastebime, kad gamina net ir tie kolegos, kurie to paprastai nedaro. Jeigu ir tu mėgsti gaminti bei ragauti skirtingų rušių patiekalus ir norėtum pasidalinti savo kulinariniais sugebėjimais su kolegomis, atsiųsk mums savo gyvenimo aprašymą ir prisijunk prie PrestaRock komandos!

Atsivedame savo augintinius

Į biurą vykstame su savo augintiniais

PrestaRock kolektyvas myli gyvūnus ir visada džiaugiasi, kada kolegų augintiniai aplanko mus biure ir kartu praleidžia visą dieną. Gyvūnų buvimas šalia ramina ir kelia geras emocijas, o taip pat suburia mus bendriems pasivaikščiojimams. Galbūt ir tu turi augintinį su kuriuo norėtum kartu vykti į darbą? Arba svajojai apie biurą, kur atvykus tave pasitiktų kolegos augintinis? Kandidatuok į mūsų siūlomas pozicijas ir kartu su savo augintiniu prisijunk prie PrestaRock komandos!

Leidžiame laiką drauge

Organizuojame įvairias pažintines ir pramogines veiklas

Kiekvieną mėnesį kartu vykstame pramogauti. Stengiamės, kad veiklos patiktų visiems, todėl organizuojame skirtingo pobūdžio užsiėmimus. Kolegos atsiliepia, kad jeigu ne PrestaRock, nebūtų išdrįsę išbandyti įvairių pramogų. Džiugu, kad turime galimybę kartu aplankyti skirtingas vietas ir taip stiprinti komandą. Kviečiame ir tave prisijungti prie PrestaRock ir kartu leistis į nuotykius!

Kartu stebime sporto varžybas

Drauge palaikome mylimiausias komandas

Po darbų susirenkame kartu ir stebime sporto varžybas biure arba drauge vykstame į areną. Pastebėjome, kad stebėti varžybų jungiasi vis daugiau komandos narių. Jeigu ir tu domiesi sportu ir turi mylimiausią komandą, junkis prie PrestaRock ir palaikykime tavo mylimiausią komandą kartu!

Žaidžiame stalo futbolą

Metame iššūkį vieni kitiems

Kai norime pailsėti dienos metu, einame žaisti stalo futbolo. Šis komandinis žaidimas skatina komandiškumą ir sveiką konkurenciją. Be to, organizuojame stalo futbolo čempionatus. Jeigu norėtum išbandyti savo jėgas žaidžiant stalo futbolą su kolegomis, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą ir tapk PrestaRock komandos dalis!

Vykstame bendrų pietų

Drauge organizuojame kassavaitinius pietus

Trečiadieniai mums skirti atitrūkti nuo darbų ir kartu praleisti laiką pietaujant. Pietų metu pasidaliname įvairiomis istorijomis, o mūsų HR specialistė pasirūpino, kad būtume paragavę picų iš kuo daugiau skirtingų Kauno picerijų. Jeigu ir tu manai, kad bendri pietūs su kolegomis yra smagu ir galėtum rekomenduoti picerijas, kurių dar neesame išbandę, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą ir mes su tavim susisieksime!

Džiaugiamės vandens pramogomis

Tiek žiemą, tiek vasarą mielai renkamės vandens pramogas

Jau tradicija tapo kasmetiniai pasiplaukiojimai su laivu arba vandens motociklais Kauno mariose, o šaltuoju metų laiku vykstame į vandens pramogų parkus ir baseinus. Manome, kad aktyvios vandens pramogos padeda atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių. O tau patinka vandens pramogos? O galbūt norėtum išmėginti naujas veiklas su kolegomis? Prisijunk prie PrestaRock komandos!

01
02
03
04
05
06
07
08
Tapk Komandos Dalimi

Raktiniai žodžiai ROCK - akmuo, griežtumas, ilgaamžiškumas, tvarumas; SOLID - excellence, profesionalams, viso ko gerumas; grynuolis; ECOMMERCE - el. komercijos (ne tik PrestaShop), bet apskritai el. komercijos ne tik įgyvendinti, bet ir kaip tai padaryti geriausiai; SOLUTIONS - sprendimai, mes sakome, jog ateiname ir sprendžiame klientų problemas, t.y. siūlome savo atidirbtus, patirtimi paremtus ir laiko patikrintus sprendimus.

Mes nesame šeima, nesame ir sporto komanda, mes esame spec. būrys ARAS/SWAT/SEAL, kuris yra itin orientuotas, treniruotas, aiškiai supranta savo tikslą ir jį įgyvendina bet kokią kaina. Įmonės tikslas yra padaryti tai, ko nei vienas kitas vykdytojas negali.

Mūsų giluminis tikslas yra transformuoti kliento verslą į tokį, kad internete uždirbtų daugiausia ir taptų rinkos lyderis. Jau sėkmingi rinkos pavyzdžiai su MELGA, LONAS, KRINONA, CASCADA, CAMELIA, MG BALTIC koncernu ir kitais.

Kitaip tariant, tiems, kurie neturi el. komercijos sprendimo, mes padedame sutaupyti kaštų (laiko ir pinigų) tam, jog iškart teisingai ir kokybiškai susikurtų el. parduotuvę. O tiems, kurie jau turi el. parduotuvę, bet nėra ja patenkinti per sistemingus pokyčius padedame uždirbti daugiau. 

Tam, kad viso šito pasiektumėme ir galėtume suteikti geriausią el. komercijos patirtį, turime nuolat augti ir mokytis. Tik tokiu būdu galime suderinti mūsų įmonės strategijos kertines dedamąsias: greitį - atlikti ir realizuoti sprendimus greičiau nei mūsų konkurentai nuo užklausos iki paleidimo į LIVE; kokybę - greitai dirbant sunku išlaikyti kokybę, tačiau tai mūsų kertinė strategijos dalis; savirealizaciją darbuotojams žinant, jog dirba su rinkos lyderiais rinkos lyderiams bei geriausias pramogas ir teambuilding’us, kurie sutvirtina mūsų komandą neįmanomiems.

Dėl šių priežasčių PrestaRock komanda tiki, jog kiekvienas darbuotojas turi savyje daug daugiau potencialo negu jis pats galvoja. PrestaRock komandos lyderių tikslas atskleisti šį potencialą, tačiau tai turi būti bendras darbuotojo ir komandos įdarbis. Tu privalai norėti žengti vienu žingsniu daugiau ir išplėsti savo supratimo, profesionalumo ribas iki ten, kur anksčiau neįsivaizdavai.

O visam tam padeda įmonės kultūra, kuri padeda priimti sprendimus, kai nėra aišku, kaip elgtis arba griežtai aprašytų taisyklių. Kiekvienos asmenybės likimas yra apibrėžtas jos charakterio. Kiekvienos įmonės likimas apibrėžtas jos kultūros.

Kadangi įmonė yra orientuota į rezultatą naudojame motto griežtai, bet teisingai, o iš darbuotojų tikimasi, jog jie supras, kas yra kokybė, gebės kurti santykį su darbuotojais ir klientais (partnerystė), dirbs skaidriai ir nuolat ieškos būdų, kaip pagerinti tai, ką daro.

Kokia mūsų kultūra?