https://www.alibaba33.com/
KTU Programavimo praktikos skelbimas

KTU Programavimo praktikos skelbimas

Turime laisvą praktikos vietą darbui su el. komercijos sprendimais Lietuvoje ir JAV. Galimybė atlikti savo bakalauro darbą ir įgauti realios patirties. Po praktikos galimybė tapti jaun. programuotoju įmonėje ir dirbti toliau.

PRAKTIKOS METU ĮGYSITE ŠIŲ ŽINIŲ:
• Susipažinsite su PrestaShop (Symfony) el. komercijos sistema;
• Kursite, palaikysite ir tobulinsite el. parduotuves su PrestaShop sistema paremta
PHP, CSS, JS SYMFONY, HTML, Bootstrap, Smarty, Twig technologijomis;
• Darbas su Symfony, VUE.JS, Akeneo framework`ais ir sistemomis.

Jaunesnysis programuotojas (-a)/ praktikantas atliks savo bakalauro darbo
realizaciją praktikos metu mūsų įmonėje dirbdamas kartu su komanda. Jos metu
jaunesnysis programuotojas turės galimybę įgyti realių PrestaShop ir PHP (Syfmony) žinių, turės
galimybę kurti savarankiškus modulius integruojančius į PrestaShop sistemą, pritaikys
dizainą ir jo pakeitimus pagal kliento poreikius, naudos GIT versijavimo sistemą bei
ASANA projektų valdymą sistemą komunikavimui.

PRIVALUMAI:
AGILE SPRINT išmanymas;
GIT/Bitbucket gebėjimas naudoti;
PrestaShopar kitos el. komercijos sistemos patirtis;
Symfony/Laravel ar kito framework patirtis.

SIŪLOME:
– Tokius teambuilding, kurių nepasiūlo net didžiausios įmonės
– Lankstų grafiką gabiems kandidatams
– Dirbsite su didžiausiomis Lietuvos ir JAV įmonėmis el. komercijos srityje.
– Prisidėsite prie augančios komandos

Siūlome prisijungti prie mūsų įmonės kultūros, kurią sukūrėme visi kartu. Esame orientuoti į kokybišką rezultatą, visuomet žengiame vienu žingsniu daugiau. Turime stiprų ir draugišką komandos branduolį įsitraukusį į darbą.

Dirbdami su mūsų komanda prisidėsite prie tolimesnių įmonės vertybių kūrimo. Tapsite savo srities profesionalais profesinėje srityje. Turėsite galimybę tapti įmonės pardavėju parduodančiu IT paslaugas didžiausioms Lietuvos ir užsienio įmonėms. Įgysite žinių ir pamatysite, kaip atrodo pardavėjo darbo procesas.

Smagūs dalykai:
– stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro
– nemokamus užkandžius, premium kavą ir energetinius gėrimus
– nuolatinius team-building: pasiplaukiojimus kateriais vasarą ir wakboard’inimą nemokamai, filmai, kartingai ir kt. pramogos drauge
– kassavaitinius pietus su kolegomis
– išskirtinį požiūrį darbo kokybei

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

ASMENINIS VADOVO KVIETIMAS

 

KAIP ATRODO MŪSŲ TEAMBUILDING?

 

KAIP ATRODO GYVENIMAS MŪSŲ ĮMONĖJE? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ĮMONĖS PRISTATYMAS:

PrestaRock – tai el. komercijos profesionalai, kurie įmonėms kurios jau turi el. Parduotuvę padeda tinkamai ją prižiūrėti, tobulinti ir uždirbti daugiau, o tiems, kurie nori tik susikurti el. parduotuvę padeda tai padaryti teisingai ir nesuklysti.

Mes esame išskirtinai techniškai orientuota įmonė, kurios duona yra programavimas ir tiek, kiek jis yra kokybiškas.

Aš pats dirbu jau 10 metų, įmonė dirba 5 metus. Mūsų išskirtinis bruožas yra tas, kad būdami sąlyginai maži mes gebame išlaikyti kokybiškus programinius sprendimus, t.y. net jei ir užtrunka ilgiau arba tai net nuostolinga mums mes vis tiek atliekame darbą taip, kaip reikia, o ne „chalturindami“ kaip daugelis kitų įmonių, kurios daro darbus vien, kad tik veiktų, tačiau neatsižvelgia į kokias pasekmes turės omenyje.

Darydami darbus kokybiškai to reikalaujame iš kiekvieno savo darbuotojo, mūsų junior programuotojų kodas yra peržiūrimas senior arba paties manęs.

Dėl šios priežasties, t.y. kokybiško programavimo mumis pasitiki didžiausios Lietuvos įmonės tokios, kaip Camelia, Lemora, Melga, Krinona, Cascada, MG Baltic koncernas, Lonas, Akvazoo ir daugelis kitų. Klientai mumis pasitiki, nes žino, kad darbą padarysime teisingai, taip, kaip priklauso ir dėl to mus vertina.

KOKIE TIKSLAI KELIAMI DARBUOTOJUI?
Iš darbuotojo, kuris ateina pas mus dirbti mes norime vieno: supratimo, kad jis ateina mokytis ir turi per trumpiausią laiką įgauti kuo daugiau mūsų perduodamų žinių. Tam yra ir mūsų 2-3 savaičių kursai, kurių metu mes pasikeliame junior programuotoją į darbinį lygį ir galime su juo dirbti jau prie LIVE projektų. Todėl atėjęs žmogus dirbti pas mus turi suprasti, kad tvarka įmonėje yra griežta ir ateina jis ne nosį krapštyti, ne facebook sėdėti, bet mokytis ir tai darysi jei reikės ir po darbo tam, kad pats pasiektų rezultatų, kurie jam yra keliami.

Ieškome motyvuoto ir norinčio dirbti kokybiškai profesionalo, kuris yra atidus smulkmenoms, geba mokytis iš jam pasakytų pastabų ir nekartoja padarytų klaidų.

KOKIE PRIVALUMAI PRIE DARBO?
Įmonė be darbo užmokesčio siūlo sporto klubo abonementą išbuvus 3 mėnesius bandomąjį laikotarpį, taip pat kava, energetiniai, užkandžiai biure yra nemokami. Kartu su komanda kas dvi savaites keliaujame pietų į tokias kavines kaip PJAZZ, London Grill, GAN BEY, Talluti.

Mūsų komanda keliauja ir į teambuilding, kurie dažniausiai būna įvairios pramogos: Druskininkų vandens parkas, pasiplaukiojimai laivais, kartingai, pabėgimo kambariai, lazertronai ir kt. panašios pramogos.

Darbuotojui, kuris nori mokytis ir yra motyvuotas, garantuojama, kad mūsų įmonėje eksponentiškai tobulės ir įgaus žinių, kurios privers apskritai programavimo srityje, o ne tik mūsų įmonėje, o išmoktos gerosios praktikos bus naudingos net pakeitus darbovietę.

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

KITOS DARBO VIETOS: