https://www.alibaba33.com/
VERTYBĖ: skaidrumas

VERTYBĖ: skaidrumas

Skaidrumas atsiranda iš to, jog viską sekame rodikliais, kurių nebijome rodyti klientams. Skaidrumas atsiranda nuo visko matomumo, tad tikime, kad ne tik darbas „time&materials“ principu, kuomet nėra paslėptų antkainių ar mokesčių „už vertę“, kitaip tariant, orą, bet ir tai, kad matote visą mūsų vidinę komunikaciją tarp darbuotojų.

Suklydome? Nieko tokio.

Paslydome? Viskas gerai, tuoj pasitaisysime.

Visi mūsų klientai prijungiami prie projektų valdymo sistemos, kurioje mato visą mūsų nefiltruotą komunikaciją vidinę. Matote tikrus vertinimus, matote problemas su kuriomis susiduriame, matote klaidas, kurias išsitaisome iki perduodami projektą Jums.

Pasitikėjimas sukuriamas tik visišku atvirumu ir skaidrumu. Jeigu slepi arba nenori kažko rodyti, pasitikėjimas niekada nebus sukurtas.

To paties tikimės ir iš savo darbuotojų, kuriuos skatiname pamačius bėdą ar problemą drąsiai ją iškelti. Kviečiame kiekvieną darbuotoja užduoti klausimus, kodėl viskas daroma taip, o ne kitaip. Daug investuojame į įmonės kultūrą, organizuojame kas mėnesines vadovo ataskaitas darbuotojams, kas tris mėnesius vykstančius grįžtamojo ryšio pokalbius ir skaidrią rodikliais paremtą atlygio sistemą be jokių asmeniškumų.

Darbuotojų pasitikėjimas įmonės vadovais ir žinojimas, jog viską, ką darai mato ir klientas, verčia pasitempti, žengti vienu žingsniu daugiau ir darbus atlikti tik kokybiškai.

Džiaugiamės, kad mūsų vertybės nėra tik paiki žodžiai, nes visa tai yra susieta su kiekvieno darbuotojo rodikliais, atlygio sistema. O samdos procese netgi atskiras pokalbis skiriamas iki įdarbinant patikrinti mūsų darbuotojo vertybinį pagrindą.