https://www.alibaba33.com/
Jaunesniojo pardavimų vadybininko darbo skelbimas

Jaunesniojo pardavimų vadybininko darbo skelbimas

Nėra šaltų skambučių ir šaltų pardavimų.

Neretai pardavimai yra sukuriamas, kaip didelis baubas ar mitas, kad tai ypač talentingų žmonių darbas. Geras pardavėjas turi išmanyti, ką parduoda, suprasti struktūrizuotą procesą ir įveikti kliento prieštaravimus. Būtent tai atliksite Jūs dirbdami su B2B klientais.

Jūsų pagrindinis tikslas bus išklausyti klientą, pristatyti įmonę ir sukurti santykį su klientu. Klientui parduosite paslaugą, kuri jam padės uždirbti daugiau pinigų ar net transformuoti jo verslą. Tokiu būdu žinosite, kad dirbate prasmingą ir vertę sukuriantį darbą. Nepardavinėsite klientams to, ko nereikia ir nereikės piršti per prievartą. Visi klientai kreipiasi į mus, ne atvirkščiai.

Užtikrinsite, jog klientas nuo užklausos kreipimosi iki sutarties pasirašymo žingsniuotų per mūsų pardavimo procesą. Padėsite klientui ir atsakysite į jo klausimus.

Pradinės informacijos apie galimus klientus rinkimas, segmentavimas, klientų piltuvėlio užpildymas, kontaktų suradimas, smulkesnių darbų atlikimas. Po pardavimo sutarčių sudarymas, sutikrinimas, kontakto palaikymas, užsakymų ruošimas, dokumentų rengimas. Rinkos analizė, klientų analizė, konkurentų stebėsena, ataskaitų ruošimas ir dokumentavimas.

Darbo metu suformuosime Jūsų pardavimo įgūdžius, naudositės iš anksto paruoštais paruoštukais ir aprašytais procesais. Pamažu tapsite tikru IT srities pardavėju, kuris sėkmingai atstovaus mūsų įmonę susitikimuose, pristatys ją, užtikrins teigiamą B2B klientų patirtį.

 

TIKIMĖS, KAD TU:

 • Turi aukštąjį išsilavinimą marketingo, vadybos ar rinkodaros srityje arba esi paskutinio kurso studentas (-ė);
 • Turi patirties pardavimų, marketingo ar panašioje srityje;
 • Turi gerus įgūdžius darbui su kompiuteriu ir biuro programomis;
 • Esi motyvuotas (-a), komunikabilus (-i), kruopštus (-i) ir atidus (-i) smulkmenoms;
 • Turi analitinį mąstymą, gebi greitai apdoroti informaciją ir teikti savo išvadas;
 • Aiškiai ir struktūruotai dėstai mintis lietuvių ir anglų kalbomis;
 • Gebi savarankiškai mokytis, planuoti darbo dieną ir užduotį atlieki iki galo;

 

PRIVALUMU LAIKYSIME, JEIGU:

 • Turi programavimo patirties / IT background’ą;
 • Išmanai AGILE SPRINT;
 • Esi dirbęs / (-usi) su IT įmonėmis.

Esame įmonė, kuri turi stiprias vertybes, draugišką kolektyvą ir kartu siekiame bendrų tikslų, todėl kviečiame prisijungti tuos, kurie nori išmokti, turi motyvacijos ir siekia žengti vienu žingsniu daugiau. Siūlome neįkainojamą patirtį, dėmesį ir atidirbtus procesus tam, kad kartu pasiektumėme geriausių rezultatų. Dirbdami su mūsų komanda prisidėsite prie tolimesnių įmonės vertybių kūrimo ir tapsite savo srities profesionalais profesinėje srityje.

 

SIEKIANT GERIAUSIŲ REZULTATŲ, SIŪLOME:

 • 3 savaičių intensyvius kursus žinių įgijimui, kurių metu turėsi mentorių;
 • Aiškų, kartu su tavimi suderintą, karjeros įmonėje kelią;
 • Stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro;
 • Nemokamus užkandžius, kavą ir energetinius gėrimus;
 • Nuolatinius teambuilding’us, pasiplaukiojimus kateriais vasarą, wakboard’inimą nemokamai, filmus, kartingus ir kitas pramogas drauge;
 • Kassavaitinius pietus su kolegomis;
 • Draugišką kolektyvą;
 • Išskirtinį požiūrį į darbo kokybę.

Turime Jums parengę išskirtinę net 3 mėnesius trunkančią mokymų programą, kaip sistemingai ir teisingai parduoti B2B klientams. Mokysitės ir dirbsite vienu kartu. Ką išmoksite, iš karto pritaikysite.

 

ATLYGINIMAS 

 • 700-1700 €/mėn. į rankas
 • Atlyginimas priklauso nuo įgūdžių ir žinių. Atlyginimo rėžiai pagal patirtį:
  jaunesnysis pardavimų specialistas (pardavimų vadybininko asistentas) 700-1000 EUR į rankas.

patirties turintis klientų aptarnavimo srityje arba su IT background specialistas 1000-1700 EUR į rankas.

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

ASMENINIS VADOVO KVIETIMAS

 

KAIP ATRODO MŪSŲ TEAMBUILDING?

 

KAIP ATRODO GYVENIMAS MŪSŲ ĮMONĖJE? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ĮMONĖS PRISTATYMAS:

PrestaRock – tai el. komercijos profesionalai, kurie įmonėms kurios jau turi el. Parduotuvę padeda tinkamai ją prižiūrėti, tobulinti ir uždirbti daugiau, o tiems, kurie nori tik susikurti el. parduotuvę padeda tai padaryti teisingai ir nesuklysti.

Mes esame išskirtinai techniškai orientuota įmonė, kurios duona yra programavimas ir tiek, kiek jis yra kokybiškas.

Aš pats dirbu jau 10 metų, įmonė dirba 5 metus. Mūsų išskirtinis bruožas yra tas, kad būdami sąlyginai maži mes gebame išlaikyti kokybiškus programinius sprendimus, t.y. net jei ir užtrunka ilgiau arba tai net nuostolinga mums mes vis tiek atliekame darbą taip, kaip reikia, o ne „chalturindami“ kaip daugelis kitų įmonių, kurios daro darbus vien, kad tik veiktų, tačiau neatsižvelgia į kokias pasekmes turės omenyje.

Darydami darbus kokybiškai to reikalaujame iš kiekvieno savo darbuotojo, mūsų junior programuotojų kodas yra peržiūrimas senior arba paties manęs.

Dėl šios priežasties, t.y. kokybiško programavimo mumis pasitiki didžiausios Lietuvos įmonės tokios, kaip Melga, Krinona, Cascada, MG Baltic koncernas, Lonas, Akvazoo ir daugelis kitų. Klientai mumis pasitiki, nes žino, kad darbą padarysime teisingai, taip, kaip priklauso ir dėl to mus vertina.

KOKIE PRIVALUMAI PRIE DARBO?
Įmonė be darbo užmokesčio siūlo sporto klubo abonementą išbuvus 3 mėnesius bandomąjį laikotarpį, taip pat kava, energetiniai, užkandžiai biure yra nemokami. Kartu su komanda kas dvi savaites keliaujame pietų į tokias kavines kaip PJAZZ, London Grill, GAN BEY, Talluti.

Mūsų komanda keliauja ir į teambuilding, kurie dažniausiai būna įvairios pramogos: Druskininkų vandens parkas, pasiplaukiojimai laivais, kartingai, pabėgimo kambariai, lazertronai ir kt. panašios pramogos.

Darbuotojui, kuris nori mokytis ir yra motyvuotas, garantuojama, kad mūsų įmonėje eksponentiškai tobulės ir įgaus žinių, kurios privers apskritai programavimo srityje, o ne tik mūsų įmonėje, o išmoktos gerosios praktikos bus naudingos net pakeitus darbovietę.

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

KITOS DARBO VIETOS: