https://www.alibaba33.com/
PrestaShop integracija su Microsoft Business 365 Business Central

PrestaShop integracija su Microsoft Business 365 Business Central

Mūsų PrestaShop integracija su MS 365 Business Central pritaikyta apdoroti tiek B2C, tiek B2B klientus, prekių informaciją, kainodarą (su kainynais ir nuolaidomis), tiek visapusišką užsakymų perdavimą.

Microsoft 365 Business Central (ankstesnėje versijoje žinoma kaip Navision) yra integruota verslo valdymo sistema, sukurta „Microsoft“. Ši platforma siūlo platų įrankių ir programų spektrą, apimantį finansus, pardavimus, paslaugas ir operacijas, suteikdama įmonėms vieningą peržiūrą į savo verslo procesus.

Microsoft 365 Business Central išsiskiria tokiais bruožais kaip finansinė valdymas, verslo procesų automatizavimas, atsargų valdymas ir išteklių planavimas. Be to, ji teikia verslo intelekto galimybes duomenų analizėms ir informuotiems sprendimams priimti.

Sprendimas yra paremtas debesų kompiuterijos technologija, kas reiškia, kad įmonės gali pasiekti savo duomenis ir atlikti užduotis iš bet kur ir bet kada. Taip pat jis suteikia integraciją su kitomis „Microsoft“ programomis, palengvinančiomis bendradarbiavimą ir informacijos mainus tarp įvairių įmonės sričių.

Trumpai tariant, Microsoft 365 Business Central yra išsamus įrankis, padedantis įmonėms optimizuoti vidinius procesus, pagerinti operacinę veiklą ir priimti strateginius sprendimus, grindžiamus duomenimis. Jo akcentas mobiliu ir bendradarbiavimu padaro jį moderniu ir skalabiliumi sprendimu įmonėms įvairaus dydžio.

Atliekant PrestaShop integraciją su Microsoft 365 Business Central sistema integruojamą visas šios sprendimo galimybės iš dviejų pusių: tiek PrestaShop likučių importą iš Business Central, tiek užsakymų perdavimą į Business Central.