https://www.alibaba33.com/
PrestaShop 1.6.1 naujovės

PrestaShop 1.6.1 naujovės

11420858_857051524332611_1267975632_n

PrestaShop el. komercijos platformos kūrėjai išleido naujausią ir ženkliai patobulintą internetinių parduotuvių kūrimo platformą. Aptarsime pagrindinius naujosios versijos privalumus ir naujienas.

Optimizuota greitaveika

Naujoji versija pasižymi itin greitu veikimu lyginant su prieš tai buvusiomis PrestaShop 1.6.x versijomis. PrestaShop kūrėjai teigia, kad sistema optimizuota taip, jog kai kuris funkcionalumas veikia iki 10 kartų greičiau nei anksčiau.

  • Kūrėjai optimizavo didžiąją dalį kreipimųsi į duomenų bazes ir jų užklausų, kurios buvo itin lėtos esant dideliems prekių kiekiams. Nebeturėtų atsirasti jokių lėtumo problemų naudojant didelius prekių krepšelis ir kategorijas su daugybe prekių.
  • Patobulintas MySQL kešavimo išnaudojimas
  • Patobulinti ir optimizuoti importai į sistemą
  • Perdarytas ir patobulintas paieškos indeksavimas, kuris dabar greitesnis ir efektyvesnis esant dideliam prekių kiekiui
  • Optimizuota administravimo dalis ir valdymas
  • Greitesnis darbas su sąskaitomis faktūromis

Naujas administravimo aplinkos dizainas ir Prestonas

PrestaShop kūrėjai pristatė naujausią simbolį Preston (angl. Preston) ir atnaujino visiškai administravimo aplinką pakeisdami spalvas ir patobulindami valdymą.

Screenshot_1

Architektūros tobulinimas

PrestaShop savo laiku buvo sukurta itin paprasta ir nelabai efektyvia ir tinkama architektūra. PrestaShop 1.5 ir 1.6 atnaujinimai iš esmės bandė tai pakeisti ir pamažu judama link modernių technologijų PHP kalboje taikymo, taip pat taisomos esminės architektūros klaidos, kurios ateityje tik dar labiau padės iš populiarinti sistemą. Naujoje versijoje pamažu pereinama prie kitokios architektūros, todėl vis dar naudojantiems senas PrestaShop 1.4 ar PrestaShop 1.5 versijas rekomenduojame, kuo greičiau atsinaujinti.

Su sekančiomis versijomis taip pat bus nebepalaikomos tam tikros PHP versijos (5.2, 5.3), tai aktualu naudojantiems senesnes sistemas ir norintiems atsinaujinti, nes teks atnaujinti ar savo serverio programinę įrangą.

Sistemintas sistemų atnaujinimas ir versijavimas

Nuo šiol el. parduotuvių administratoriai ir programuotojai žinos, ko tikėtis iš atnaujinimų. PrestaShop atnaujinimai susisteminti pagal versijų numeriukus ir palengvina darbą programuotojams, kurie galės susigaudyti ar atnaujinimas keičia iš esmės visą struktūrą ir architektūrą ar yra tik klaidų pataisymai.

 Kiti naudingi atnaujinimai

  • PVM mokesčių taisyklių specialus modulis padėsiantis išspręsti PVM problemas Europos rinkoje
  • Dar labiau supaprastintas valdymas, mygtukai išdėlioti patogiau ir geriau
  • Galime pasidžiaugti ir tuo, kad lietuviška versija ir administravimas yra sulietuvintas pilnai