https://www.alibaba33.com/
Funkcijos ir galimybės, kurių tikriausiai nežinojote

Funkcijos ir galimybės, kurių tikriausiai nežinojote

El. komercijos sistema PrestaShop jau seniai išaugo vystyklus ir yra daugybę įvairių galimybių ir funkcijų galinti pasiūlyti sistema. Kai jų tiek daug, kai kurios gali būti nepastebėtos ar taip ir nežinomos daugeliui vartotojų. Šiame įraše pateiksime keletą naudingų ir vertingų funkcionalumų, kurie mūsų klientų dažniausiai pamirštami arba praleidžiami netyčiomis.

Pakeitimų sekimas ir žurnalas (log’as, angl. log)

Viena iš dažniausiai daug darbuotojų ar SEO specialistų turinčių įmonių klausimas, ar galiu matyti, kas ką pakeitė PrestaShop administravime? Atsakymas – iš dalies taip.

Dalis veiksmų galite stebėti Išplėstiniai parametrai > žurnalai (angl. Advanced Settings > Logs). Čia matysite svarbiausią informaciją apie klaidas, jūsų darbuotojų atliekamus pakeitimus su katalogu PrestaShop el. parduotuvėje ir keletą kitų dalykų.

Taip pat yra galimybė nusistatyti įspėjimus apie pasikeitimus el. paštu. Pagrindinės nuostatos pagal svarbumo lygį:

  • 1 – siunčiami visi pranešimai ir pasikeitimai el. paštu
  • 3 – informuojama apie klaidas
  • 4 – informuojama apie kritines klaidas
  • 5 – numatytoji (angl. default) reikšmė, nesiunčiama.

Screenshot_3

Kaip pakeisti „no-image“ paveikslėlį PrestaShop sistemoje?

Standartinis „nėra paveiksliuko“ (angl. no-image) paveiksliukas nėra gražus ir gali nederėti prie bendros jūsų dizaino tendencijos, tačiau galite nesudėtingai tai pakeisti tiesiogiai administravime keliaudami į Lokalizacija > Kalbos > Pasirinkite kalbą redagavimui > Nuostata „Nėra paveiksliuko“ piktograma (angl. Localization > Languages > Select language > „No Picture“ Image.

Meniu pozicija – viršuje

Dar neseniai PrestaShop 1.2-1.5 versijose buvo įprasta, kad pagrindinis administravimo meniu yra viršuje, o ne kairėje kaip dabar. Šį funkcionalumą „susigrąžinti galite“ nukeliavę į Administracija > Darbuotojai > Redaguokite norimą darbuotoją > Nuostata Admin meniu orientacija (angl. Administration > Employees > click on employee name > set admin meniu orientation to Top).

Kaip gauti įspėjimą apie naują užsakymą PrestaShop?

Nuolat tikrinti sistemos, ar joje yra naujų užsakymų nebūtina. Pranešimus apie naujus užsakymus savo el. parduotuvėje galite gauti įsidiegę nemokamą PrestaShop modulį Pašto įspėjimai (angl. mailalerts).

Modulyje taip pat galėsite nusistatyti papildomą informavimą apie pasibaigiančius likučius sandėlyje bei nurodyti į kurį el. pašto adresą siųsti pranešimus apie naujus užsakymus. El. pašto adresų gali būti keletas – įrašykite vieną el. pašto adresą vienoje eilutėje.

Modulį įsidiegti galite nukeliavę į Moduliai -> Suveskite paieškos laukelyje mailalerts -> Įdiekite modulį (angl. Modules -> Search for mailalerts -> Install the module).