https://www.alibaba33.com/

Prisijunk prie PrestaRock komandos

Ar įsivaizduoji save, vadovaujantį programuotojų komandai? Ar norėtum dirbti su rinkos lyderiais, o į darbą eiti žinant, kad Tavo darbas iš tiesų yra prasmingas ir sukuria vertę? O, jeigu dar galėtum vykti į mokymus ir dalyvauti konferencijose? Ką manai?

Plečiame PrestaRock komandą ir ieškome veiklių bei užsispyrusių žmonių, kurie norėtų prisijungti prie PrestaRock. Būdami orientuoti į stiprią komandą, tikime, kad darbas su rinkos lyderiais motyvuoja ir skatina būti geriausiais. Talentus siekiame auginti patys, todėl mūsų darbuotojai žino, kad gaus visas reikiamas priemones, kad taptų geriausiais savo srities specialistais, o nuolat organizuojami vidiniai ir išoriniai mokymai leidžia tapti profesionalais.

Kviečiame kandidatuoti į atviras pozicijas.

Jaunesniojo PHP programuotojo (-os) darbo skelbimas

Ši vieta yra skirta tau, jeigu nori suformuoti visai karjerai praversiančius teisingus įgūdžius ir požiūrį į programavimą.

IT sistemų testuotojo (-os) darbo skelbimas

Darbas tau patiks, jeigu nepatinka vidutiniškumas, keli sau aukštus standartus ir nori mokytis. Visu kitu pasirūpinsime mes!

Pažengusio full-stack PHP programuotojo (-os) darbo skelbimas

El. parduotuvių kūrimas su PrestaShop el. komercijos sistema paremta PHP, CSS, JS, Symfony, HTML, Bootstrap, Twig technologijomis.

Jaunesniojo IS analitiko (-ės) darbo skelbimas

Tu esi sistemiškai mąstanti, norinti augti ir mokytis asmenybė. Nebijai komunikuoti ir dirbti su klientais. Nebijai dokumentacijų ruošimo bei jų derinimo su klientais.

Jaunesniojo (-ios) pardavimų vadybininko (-ės) darbo skelbimas

Geras pardavėjas turi išmanyti, ką parduoda, suprasti struktūrizuotą procesą ir įveikti kliento prieštaravimus. Būtent tai atliksi tu, dirbdamas (-a) su B2B klientais.

KTU programavimo praktikos skelbimas

Studijuoji? Ieškai praktikos? Nori įgauti darbinių įgūdžių realioje aplinkoje ir pramogauti kartu su mumis? Susisiek!

Jaunesniojo (-sios) IT projektų vadovo (-ės) darbo skelbimas

Ši vieta yra skirta tau, jeigu svajoji apie vis kitokią darbo dieną, kurioje nėra rutinos, nori padėti klientams transformuoti savo verslą ir uždirbti pinigų bei sieki nuolat mokytis ir augti.

Esi talentas? Nori dirbti drauge?

Sieki save realizuoti IT srityje, bet nesi tikras, kuri pozicija tau tinkamiausia? Susipažinkime ir kartu suplanuokime tavo karjeros kelią PrestaRock!