Projektų vadovo (-ės) darbo skelbimas

Projektų vadovo (-ės) darbo skelbimas

Darbas su PrestaShop el. parduotuvėmis, jų kūrimo, vystymo ir klaidų aptarnavimas, projektų ir užduočių derinimas, skirstymas, planavimas ir organizavimas tarp komandos narių. Vidinių darbų planavimas. Darbas su 5-8 žmonių komanda. Komunikavimas su klientais, jų poreikių aiškinimas, sutarčių rengimas ir siuntimas, dokumentavimas, pradinis klientų konsultavimas, darbas su projektų valdymo sistema ASANA, vidiniu CRM, instrukcijų rengimas. Darbas su IT projektais programavimo paslaugų srityje.

RREIKALAVIMAI
– IT technologijų patirtis arba IT supratimas
– Matematikos, fizikos, vadybos arba IT aukštojo mokslo išsilavinimas arba paskutiniai kursai
– Analitinis mąstymas: gebėjimas spręsti problemas savarankiškai identifikuojant galimas alternatyvas
– Gebėjimas prioritetizuoti darbus, planuoti, organizuoti darbus, juos skirstyti
– Pažintis su AGILE, krioklio ar kt. IT projektų planavimo metodikomis
– Sklandūs komunikavimo įgūdžiai
– Anglų kalbos žinios C1 lygis

PRIVALUMAI:
– patirtis dirbant IT įmonėje projektų vadovu (-e)
– IT technologijų išmanymas
– darbas susijęs su programavimu

SIŪLOME
– Mokytis tiesiai iš vadovo LEAN, AGILE struktūrizuotoje įmonėje, turėti mentorių ir galimybę tapti geriausiu IT projektų vadovu rinkoje
– Tokius teambuilding, kurių nepasiūlo net didžiausios įmonės
– Lankstų grafiką gabiems kandidatams
– Dirbsite su didžiausiomis Lietuvos ir JAV įmonėmis el. komercijos srityje.
– Prisidėsite prie augančios komandos

Siūlome prisijungti prie mūsų įmonės kultūros, kurią sukūrėme visi kartu. Esame orientuoti į kokybišką rezultatą, visuomet žengiame vienu žingsniu daugiau. Turime stiprų ir draugišką komandos branduolį įsitraukusį į darbą.

Dirbdami su mūsų komanda prisidėsite prie tolimesnių įmonės vertybių kūrimo. Tapsite savo srities profesionalais profesinėje srityje. Turėsite galimybę tapti įmonės pardavėju parduodančiu IT paslaugas didžiausioms Lietuvos ir užsienio įmonėms. Įgysite žinių ir pamatysite, kaip atrodo pardavėjo darbo procesas.

Smagūs dalykai:
– stalo futbolą biure, nemokamą automobilio stovėjimą prie biuro
– nemokamus užkandžius, premium kavą ir energetinius gėrimus
– nuolatinius team-building: pasiplaukiojimus kateriais vasarą ir wakboard’inimą nemokamai, filmai, kartingai ir kt. pramogos drauge
– kassavaitinius pietus su kolegomis
– išskirtinį požiūrį darbo kokybei

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

KVIETIMAS DIRBTI KARTU

 

KAIP ATRODO MŪSŲ TEAMBUILDING?

 

 

 

KAIP ATRODO GYVENIMAS MŪSŲ ĮMONĖJE? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ĮMONĖS PRISTATYMAS:

PrestaRock – tai el. komercijos profesionalai, kurie įmonėms kurios jau turi el. Parduotuvę padeda tinkamai ją prižiūrėti, tobulinti ir uždirbti daugiau, o tiems, kurie nori tik susikurti el. parduotuvę padeda tai padaryti teisingai ir nesuklysti.

Mes esame išskirtinai techniškai orientuota įmonė, kurios duona yra programavimas ir tiek, kiek jis yra kokybiškas.

Aš pats dirbu jau 10 metų, įmonė dirba 5 metus. Mūsų išskirtinis bruožas yra tas, kad būdami sąlyginai maži mes gebame išlaikyti kokybiškus programinius sprendimus, t.y. net jei ir užtrunka ilgiau arba tai net nuostolinga mums mes vis tiek atliekame darbą taip, kaip reikia, o ne „chalturindami“ kaip daugelis kitų įmonių, kurios daro darbus vien, kad tik veiktų, tačiau neatsižvelgia į kokias pasekmes turės omenyje.

Darydami darbus kokybiškai to reikalaujame iš kiekvieno savo darbuotojo, mūsų junior programuotojų kodas yra peržiūrimas senior arba paties manęs.

Dėl šios priežasties, t.y. kokybiško programavimo mumis pasitiki didžiausios Lietuvos įmonės tokios, kaip Melga, Krinona, Cascada, MG Baltic koncernas, Lonas, Akvazoo ir daugelis kitų. Klientai mumis pasitiki, nes žino, kad darbą padarysime teisingai, taip, kaip priklauso ir dėl to mus vertina.

KOKIE TIKSLAI KELIAMI DARBUOTOJUI?
Iš darbuotojo, kuris ateina pas mus dirbti mes norime vieno: supratimo, kad jis ateina mokytis ir turi per trumpiausią laiką įgauti kuo daugiau mūsų perduodamų žinių. Ieškome motyvuoto ir norinčio dirbti kokybiškai profesionalo, kuris yra atidus smulkmenoms, geba mokytis iš jam pasakytų pastabų ir nekartoja padarytų klaidų. Išmokysime dirbti ir valdyti projektus pagal LEAN, AGILE metodus.

KOKIE PRIVALUMAI PRIE DARBO?
Įmonė be darbo užmokesčio siūlo sporto klubo abonementą išbuvus 3 mėnesius bandomąjį laikotarpį, taip pat kava, energetiniai, užkandžiai biure yra nemokami. Kartu su komanda kas dvi savaites keliaujame pietų į tokias kavines kaip PJAZZ, London Grill, GAN BEY, Talluti.

Mūsų komanda keliauja ir į teambuilding, kurie dažniausiai būna įvairios pramogos: Druskininkų vandens parkas, pasiplaukiojimai laivais, kartingai, pabėgimo kambariai, lazertronai ir kt. panašios pramogos.

Darbuotojui, kuris nori mokytis ir yra motyvuotas, garantuojama, kad mūsų įmonėje eksponentiškai tobulės ir įgaus žinių, kurios privers apskritai programavimo srityje, o ne tik mūsų įmonėje, o išmoktos gerosios praktikos bus naudingos net pakeitus darbovietę.

Prisijunk prie mūsų! Siųsk CV: work@prestarock.com

KITOS DARBO VIETOS: